Enstitü - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Enstitü – Stephen King

Enstitü – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mart 8th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 599
Yazar: Stephen King

346 Kişi Tarafından Görüldü

Enstitü – Stephen King ; Gecenin bir yarısı, Minneapolis banliyösünde sakin bir sokaktaki bir evde, davetsiz misafirler sessizce Luke Ellis’in anne babasını öldürür ve onu siyah bir SUV’ye yükler. Operasyon iki dakikadan az sürer. Luke, Enstitü’de, pencere olmaması dışında, tıpkı kendisininkine benzeyen bir odada uyanacaktır.

Kapısının dışında başka kapılar var; arkalarında, Luke’un yaptığı gibi bu yere gelen özel yetenekleri olan diğer çocuklar (telekinezi ve telepati) var: Kalisha, Nick, George, Iris ve on yaşındaki Avery Dixon. Hepsi Ön Yarıda. Kalisha, Luke’un diğerlerinin Back Half’dan mezun olduğunu öğrendiğine göre, “roach moteli gibi” diyor. “Giriş yapıyorsun ama çıkış yapmıyorsun.”

Bu en uğursuz kurumlarda, yönetmen Bayan Sigsby ve ekibi, kendilerini bu çocuklardan olağanüstü yeteneklerin gücünü almaya acımasızca adamışlardır. Burada hiçbir çekince yok. Devam ederseniz, otomatlar için jeton alırsınız. Eğer yapmazsan, ceza acımasızdır. Her yeni kurban Back Half’da kaybolduğunda, Luke dışarı çıkıp yardım almak için giderek daha çaresiz hale gelir. Ama hiç kimse Enstitü’den kaçmadı.

Firestarter kadar psişik olarak ürkütücü ve It’in muhteşem çocuk gücüyle The Enstitü, Stephen King’in iyilerin her zaman kazanmadığı bir dünyada iyiye karşı kötünün yürek burkan dramatik hikayesidir.

Bir önceki yazımız olan Sıfır Noktasındaki Kadın - Nevâl El-Seddavi başlıklı kitabımızda Sıfır Noktasındaki Kadın, Sıfır Noktasındaki Kadın ekitap indir ve Sıfır Noktasındaki Kadın ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.