En Tatlı Kaçış (Made Serisi 1) - Danielle Lori - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Tatlı Kaçış (Made Serisi 1) – Danielle Lori

En Tatlı Kaçış (Made Serisi 1) – Danielle Lori

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 330
Yazar: Danielle Lori

3.265 Kişi Tarafından Görüldü

Kalbinde romantik, dünyaların en romantik olmayanında yaşıyor. . . Uysal doğası nedeniyle Sweet Abelli lakaplı Elena, anında gülümsüyor ve her şeye büyüleyici bir yanıt veriyor. O sevilen kız, mükemmel mafya prensi. . . ya da öyleydi. Şimdi aynadaki yansımasında tek görebildiği, ellerine kıpkırmızı boya gibi bulaşan kan. İlk izlenim her şeydir derler. . .

 

 

Bir Yakışıklı adam, bir patron, bir hilekar – mafya standartlarına göre bile. Ünü çok geniş ve siyah takım elbise ve kravatlarından daha koyu. Onun ve Elena’nın ilk karşılaşması, tesadüfen bir bakışla sona erdikten sonra, Elena’nın yakışıklı olduğu kadar kaba olduğunu da fark eder.

 

Adamı ya da temsil ettiği hiçbir şeyi sevmiyor. Ama bu, onun yanındayken kalbinin cama çarpan yağmur gibi pıtırdamasını ya da onun sesini duyunca omurgasından aşağı inen titremeyi engellemiyor. Ve o her zaman yakındır. Ona ne yapacağını söylemek. Onu gelecekteki herhangi bir kayınbiraderden daha ateşli hissettirmek.

 

Elena dışarıdan Tatlı Abelli olabilir ama karanlığa, sert ellere, sigaraya ve viski rengi gözlere karşı bir zevki olduğunu öğrenmeye başlıyor. Bununla birlikte, bir skandaldan çoktan kurtulmuş olmasına rağmen, bir başkasına kapılmayı göze alamaz. Ayrıca, onun olsaydı bile, Made Man’e aşık olmadığınızı herkes bilir. . .

 

Bu bağımsız bir yasak romantizm. Onu gelecekteki herhangi bir kayınbiraderden daha ateşli hissettirmek. Ayrıca, onun olsaydı bile, Made Man’e aşık olmadığınızı herkes bilir. . .  Bu bağımsız bir yasak romantizm. Bu bağımsız bir yasak romantizm. Bu bağımsız bir yasak romantizm.

Bir önceki yazımız olan Kraliyet Verilen (Kraliyet Serisi Kitap 3) - Emma Chase başlıklı kitabımızda Kraliyet Verilen (Kraliyet Serisi Kitap 3), Kraliyet Verilen (Kraliyet Serisi Kitap 3) ekitap indir ve Kraliyet Verilen (Kraliyet Serisi Kitap 3) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“En Tatlı Kaçış (Made Serisi 1) – Danielle Lori” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.