En Karanlık Gece Serisi I - Gena Showalter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Karanlık Gece Serisi I – Gena Showalter

En Karanlık Gece Serisi I – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ağustos 8th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 416
Yazar: Gena Showalter

1.387 Kişi Tarafından Görüldü

En Karanlık Gece Serisi I, Kitabından;

“Doğaüstü aşk romanlarının en önemli yazarlarından birisi.”

-Kresley Cole-

Güçleri… İnsanüstü tutkusu… Sonsuzluğun ötesinde…

Geçmişten gelen sesler tüm hayatı boyunca Ashlyn Darrow’a acı çektirmiştir. Bu kâbusa bir son vermek için Budapeşte’ye giderek doğaüstü yetenekleri olduğu söylenen adamlardan yardım istemek durumunda kalır. Ancak grubun en tehlikeli üyesi ve kendi cehenneminde tutsak olan Maddox’ın kollarına sürükleneceğinden bihaberdir.

Ancak her sıcak temas ve yakıcı öpücük onları yok oluşa… Ve aşkın en zorlu sınavına doğru götürecektir.

Sonsuza dek lanetlenmiş olmalarına rağmen Karanlığın Efendileri karşı konulmaz bir baştan çıkarıcılığa ve akıl almaz boyutlardaki güçlere sahiptir. Gena Showalter’ın bu yeni ve inanılmaz serisini kaçırmayın…

Kutunun korunması için Pandora’ya verilmesi tanrıların koruyucuları olan savaşçıları kızdırmıştır. Karanlığın Efendileri işte böyle doğmuştur.

Şiddet iblisine sahip Maddox aynı zamanda Pandora’nın ölümünden sorumlu kişi olduğundan her gece acı iblisinin sahibi Reyes tarafından altı kılıç darbesi ile öldürülüp ölüm iblisinin sahibi Lucien tarafından cehenneme götürülmekte ve geceyi orada geçirmektedir.

Ashlyn bulunduğu yerde geçmişten gelen seslerden bu güne kadar olan her sesi duymaktadır. Bu ona oldukça zor bir yaşam sunmuştur.

Büyük bir maceranın ve büyük aşkların başlangıç fitili ateşlenmiştir.

Karanlık serisi devam edecek……

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.