En Karanlık Fısıltı (Lords of the Underworld Serisi 4) - Gena Showalter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Karanlık Fısıltı (Lords of the Underworld Serisi 4) – Gena Showalter

En Karanlık Fısıltı (Lords of the Underworld Serisi 4) – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ağustos 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 416
Yazar: Gena Showalter

850 Kişi Tarafından Görüldü

En Karanlık Fısıltı (Lords of the Underworld Serisi 4) , Kendisinden kaçan ölümsüz bir kadın Ve onu yok edebilecek, baştan çıkarıcı bir savaşçı…

Ölümsüz savaşçı Sabin, içindeki şüphe iblisi yüzünden bütün sevgililerinin, elinden kayıp gitmesini izlemek zorunda kalmıştır. ta ki utangaç Gwendolyn’le tanışana dek. Güzel kadını gördüğü ilk andan itibaren daha fazlasını istemiştir.

Kendisi de ölümsüz olan Gwen karanlık yanını uyandırmayacak, nazik bir insana âşık olacağını düşünmüştür hep. Fakat Sabin onu tutsaklıktan kurtardığında aşka karşı açtıkları savaşın, Pandora’nın kutusunu ele geçirmek için düşmanlarına karşı verdikleri mücadeleden çok daha tehlikeli olduğunu göreceklerdir…

Pandora’nın kutusunu bulmalarına yardımcı olacak dört tanrısal antik nesnenin peşine düşen savaşçılar, Mısır’da piramitlerde avcıların karargâhlarından birinde sihirli zindanlarda hapis tutulan ölümsüz kadınlarla karşılos angelesşıyorlar. Bu kadınlardan biri de güzeller güzeli bir harpy olan Gwendolyn. Sabin, Gwen’i ilk gördüğü andan itibaren onunla daha fazlasını istiyor.

Ancak savaşı ve arkadaşlarının güvenliğini herşey ve herkesin üzerinde tutan Sabin, Gwen ile aralarında olabileceklerin önüne set çekiyor, daha doğrusu çekmeye çalışıyor. Ama Gwen’e uzun süre direnemiyor. Gwen ve Sabin, Pandora’nın kutusunu ele geçirmek için birlikte çıktıkları yolda tehlikeli mücadelelerle ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.