En Karanlık Arzu (Lords of the Underworld Seri 5) - Gena Showalter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Karanlık Arzu (Lords of the Underworld Seri 5) – Gena Showalter

En Karanlık Arzu (Lords of the Underworld Seri 5) – Gena Showalter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ağustos 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 435
Yazar: Gena Showalter

821 Kişi Tarafından Görüldü

En Karanlık Arzu (Lords of the Underworld Seri 5), Ölümlülere Ait Zevkleri Tadabilmek İçin Cennetten Vazgeçen Bir Melek Ve Arzularını Onunla Keşfeden Ölümsüz Bir Savaşçı…

Haftalarca etrafında görünmez bir dişinin varlığını hisseden ölümsüz savaşçı Aeron, bu yaratığın, kendisini öldürmekle görevlendirilmiş melek-iblis celladı Olivia olduğunu keşfeder. Genç kadın, görevini yerine getiremediği için cennetten kovulmuş ve ölümsüzlüğünü kaybetmiştir.

Üstelik genç kadının yerine getiremediği görevi tamamlamak için gönderilmiş başka bir cellat da peşindedir… Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamayacak kadar baştan çıkarıcı ve kesinlikle fazla derecede ateşli savaşçılar… Karanlığın Efendileri.

Özet

Bu kitapta güzel meleğimiz Olivia nın Aeron’u izlediğini görüyoruz?

Cehennemde gördüğü eziyetlere rağmen pes etmiyor ve mücadelesi ve azmi sayesinde dünyaya, Aeron’un yanına geliyor. Başlarda Aeron, Olivia’ya karşı tepki koyuyor ancak sonunda o da dayanamıyor. Bu kitapta Aeron ve Olivia o kadar çok cephede savaştı ki. Bir yandan avcılar ve Galen, bir yandan Legion’un yaptıkları, bir yandan Aeron’un ölüm emrini veren melekler..

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.