En İyi Astroloji Rehberi - Tanaaz Chubb - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En İyi Astroloji Rehberi – Tanaaz Chubb

En İyi Astroloji Rehberi – Tanaaz Chubb

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 194
Yazar: Tanaaz Chubb

286 Kişi Tarafından Görüldü

Gücünüzü ve Amacınızı Göstermek için Gezegenlerin Rehberliğini Kullanın

En İyi Astroloji Rehberi , astrolojinin en popüler yönlerine (işaretler ve gezegenler) son derece popüler Instagram astroloji tanıtıcısı Forever Conscious’tan önde gelen astrolog Tanaaz Chubb’dan modern ve çekici bir yaklaşımdır.

Astroloji, haritalar, gezegensel açılar ve geçişler gibi teknik içerikle dolu karmaşık bir konu olabilir. Yeni başlayanların çoğu için bunlar, astrolojinin en büyülü yönlerini gizleyen kafa karıştırıcı ve kuru ayrıntılardır. Nihai Astroloji Rehberi , bu karmaşık yönleri açık ve öz bir şekilde açıklar, böylece kendinizi ve hayatınızı daha derin bir netlikle anlamak için işaretleri ve gezegenleri kullanmanın daha büyük resmine hızla geçmenizi sağlar .

Astrolojik haritanızı nasıl hızlı bir şekilde oluşturacağınızı öğrenin.

Her gezegenin benzersiz enerjik ifadesini ve doğum haritanızda kendini nasıl ifade ettiğini anlayın.

Her burcun haritanızda nerede olduğunu ve kariyer, finans, sağlık ve ilişkiler gibi belirli yaşam alanlarını nasıl etkilediğini keşfedin.

Bu benzersiz yaklaşımla, kozmik planınızı ve onu yaşamınıza nasıl uygulayacağınızı sezgisel olarak anlayabileceksiniz .

BÖLÜM 1 | KOZMİK GÖKLER HARİTASI

Astroloji, etrafınızdaki Evreni içinizdeki Evrene bağlayan eski bir sanattır. Yolculuğunuza başladığınızda, gezegenleri, burçları ve yarattıkları enerjileri anlamlandırmaya yardımcı olmak için kullanılan bir formül veya tablo sistemi olduğunu göreceksiniz. Bu harita sistemi, yıldızlara olan haritanız gibidir. Temellerini anladığınızda, kendi haritanızı, başkalarının haritalarını ve şimdiki zamanımızın haritasını da okuyabileceksiniz.

BÖLÜM 2 | RUHUNUZUN MALZEMELERİ

Tüm haritanız hikayenizi anlatırken, ruhunuzun bu yaşamda başarmak için yola çıktığı bazı mesajların, derslerin ve maceraların net bir resmini çizen birkaç temel bileşen vardır. Bunlar Güneş burcunuz, Ay burcunuz, yükselen burcunuz ve ay düğümlerinizdir. Yükselen burcunuza daha önce baktığımız için bu bölümde Güneş burcunuzu, Ay burcunuzu ve ay düğümlerinizi ve bu enerjileri nasıl kullanabileceğinizi anlamak için bir yolculuğa çıkacaksınız. Hem tabela hem de ev için okuyun, ardından yorumları karıştırın.

BÖLÜM 3 | GEZEGENLER: KOZMİK MESAJLAR

Hepimiz yıldız tozundan yapılmışız ve farkında olsak da olmasak da tüm Evrene bağlıyız. Astrolojide üç tür gezegen vardır: kişisel gezegenler, geçit gezegenleri ve yüksek bilinçli gezegenler. Her gezegen belirli bir titreşime sahiptir ve hepimizin hissetme kapasitesine sahip olduğu bir frekans yayar. Doğumunuz sırasında gezegenin burcu ve konumu, bu frekansı nasıl deneyimlediğinizi renklendirecektir.

Doğum haritasının bir taslağı.

GRAFİĞİNİZİ ÇİZİM VE ŞİFREYİ ÇÖZME

En doğru doğum haritası için tam doğum saatinizi bilmeniz gerekir. Doğum haritanızı sizin için çizecek birçok ücretsiz çevrimiçi araç var. Bu kitabın amaçları doğrultusunda, takip etmeyi kolaylaştırmak için çizelgenizin bir kopyasını yazdırmanızı ve önünüzde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Doğum saatinizi bilmiyorsanız saat 12’ye ayarlı olarak çizelgenizi çizin Bu yöntemle ev yerleşimleri doğru olmayacağı için yükselen burcunuzu (sayfa 16) veya başka bir şekilde belirleyemeyeceksiniz. kutsal açılar (sayfa 16). Yine de, bu yaşamda birlikte çalıştığınız enerjilerin harika bir görüntüsünü oluşturabileceksiniz.

Doğum haritanızı anlamak söz konusu olduğunda, ustalaşmanız gereken dört şey vardır:

Burç simgeleri

Evler ve Kutsal Açılar

gezegenler

Bakış açıları

AY DÖNGÜSÜ

Ay evrelerden geçer, biz de öyle. bu dünyada hareket ederken duygularımızı ve duygusal olarak güvende hissetmek için ihtiyaç duyduğumuz şeyleri temsil eder.

Aynı zamanda dişil olanla olan ilişkimizi ve çevremizdeki dünyanın daha yumuşak, daha incelikli titreşimlerine uyum sağlama yeteneğimizi de temsil eder.

Yeni Ay : Bu, ay döngüsünün başlangıcıdır. Ay’ın manyetik kuvvetleri bizi içe çeker, duygularımızla ve kendi nefesimizin durgunluğuyla oturmaya teşvik eder. Çevremizdeki enerji en verimlidir ve niyetlerimizi belirleyerek ve odağımızı düzenleyerek tezahür ettirmek istediğimiz şeyi çağırabiliriz. Bu aynı zamanda yeni projelere başlamak için de iyi bir zamandır.

Hilal : Bu, Yeni Ay’dan birkaç gün sonra gerçekleşir ve ince bir hilal görebiliriz. Bu aşamada, niyetler belirleyebilir ve hayatımıza ne çekmek istediğimizi düşünebiliriz.

İlk Dördün Ay : Karanlığın içinden ışığı görmeye başlarız ve noktaları birleştirebilir ve hayatımızın belirli bir alanı hakkında daha güvende hissedebiliriz. Bu ay evresi, niyetlerimizin olgunlaşmasına izin verdiğimiz için sabır gerektirir.

Ağda Gibbous : Her şey kristalleşiyor. Daha derin bir gerçeği görmeye ve gerçek düşünce ve duygularımızın farkına varmaya başlarız. Niyetlerimizin gerçeğe dönüştüğünü görüyoruz.

YENİ AY RİTÜELİ: NİYETLERİNİZİ BELİRLEYİN

Yeni Ay’da bir mum yakın ve hayatınıza çekmek istediğiniz üç şeyi yazın. Kağıdı katlayın ve kalbinize dayayın. Gözlerinizi kapatın ve birkaç dakika nefes alın. Niyetlerinizin gerçeğe dönüştüğünü görselleştirin. Niyetlerinizin nasıl hayata geçtiğini görmek için altı ila on iki ay sonra geriye bakmak için makalenizi saklayın.

Merkezde bir gözü olan bir gezegenin noktalı taslağı.

Diğer 8 daire ve noktalı çizimlerle çevrili süslenmiş bir daire.

Etrafında kelebekler, yıldızlar ve bitkiler olan bir gezegen.

Kişisel Gezegenleriniz

Kişisel gezegenler temel kişiliğimizi oluşturur: Merkür zihnimizi, Venüs kalbimizi ve Mars harekete geçme yeteneğimizi yönetir. Bu gezegenler Güneş’e en yakın yörüngede döndüklerinden, enerjisel etkileri özellikle günlük düzeyde daha belirgindir. Bu gezegenlerin enerjisi, şu anda yaşamlarımızda neler yaşadığımıza bağlı olarak bizi farklı şekilde etkileyebilir ve tetikleyebilir.

Ağ Geçidi Gezegenleri

Geçit gezegenleri, kişisel gezegenler ile yüksek bilincin gezegenleri arasındaki köprüdür. Bu geçit gezegenleri, asteroit Chiron ile birlikte Jüpiter ve Satürn’dür. Bu gök cisimleri bizi dış kişiliğimizden içsel kişiliğimizin daha derin derinliklerine götürmeye başlar. Geçit gezegenlerinin sağladığı köprüden yürüyerek ve sundukları dersler ve hediyelerle çalışarak daha yüksek bir varoluş durumuna adım atabilir ve bilincimizi yeni farkındalık ve aydınlanma seviyelerine yükseltebiliriz.

Yüksek Bilincin Gezegenleri

Yüksek bilincin gezegenleri Uranüs, Neptün ve Plüton’dur. Bu gezegenlerin Güneş’in yörüngesinde dolanmaları yıllar aldığından, etkileri küresel veya nesiller düzeyinde de görülebilir.

Bir önceki yazımız olan 2022 Sıfırdan - Zeynep Turan başlıklı kitabımızda 2022 Sıfırdan, 2022 Sıfırdan ekitap indir ve 2022 Sıfırdan ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.