En Çok Ben Eğlendim - İzzet Çapa - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Çok Ben Eğlendim – İzzet Çapa

En Çok Ben Eğlendim – İzzet Çapa

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 3rd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 256
Yazar: İzzet Çapa

10.210 Kişi Tarafından Görüldü

‘En Çok Ben Eğlendim’ adlı kitabını yayınlayan işletmeci İzzet Çapa, “Kitabında yeni nesle mesajlar vermeye çalışıyor.Bir röportajında Gençler, kısa yoldan zengin olmanın peşinde. ünlü manken ve sanatcıya özenen kızlar, ‘Zengin birini bulup çocuk yaparım, alırım nafakayı’ diyor. magazin proğramlarında gündeme gelen bu bayanlar, toplumsal yozlaşmanın en büyük figürüdür.” diyor.

“Adam vurdurdu” dediler…

“Battı, annesinin mirasını yedi bitirdi” dediler…

“Mekânlarının sonu Cahide Sonku gibi oldu” dediler…

“Bundan sonra ondan hiçbir şey olmaz” dediler…

 Ama yine de en çok ben eğlendim.

En Çok Ben Eğlendim Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

“Bazı yaşamöykülerinden çok şey öğrenebiliriz. Başarı merdivenlerini nasıl tırmanacağımızı görebilir, kendimize yepyeni hedefler belirleyebilir ve bir gelecek planı yapabiliriz. Bu kitapta okuyacağımız yaşam öyküsü bizlere bunlardan hiçbirini vaat etmiyor. Bu kitabı okuduktan sonra kendinize yapılacaklar değil yapılmayacaklar listesi çıkartmak isteyebiliriz.


İzzet Çapa’nın deyimiyle: “Sosyetik görünümlü bir sokak çocuğunun, paradan nefret eden bir işletmecinin, ailesine hayran ama onların koyduğu tüm kurallara karşı bir evladın, en son söyleyeceğini her zaman en başta söyleyiveren bir patavatsızın, insanlara çok güvenip kendine az güvenen ama nedense her seferinde güvendikleri tarafından dolandırılan ve kandırılan bir girişimcinin, müthiş sosyal yaşıyorum sanan ama aslında kendi kabuğundan çıkmaktan da ölesiye korkan bir asosyalin hikâyesi bu…

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 256

Ebat : 13,5 x 19,5

Baskı Sayısı : 1.Basım

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.