En Çılgın Saplantı 2 - Danielle Lori - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Çılgın Saplantı 2 – Danielle Lori

En Çılgın Saplantı 2 – Danielle Lori

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mart 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 285
Yazar: Danielle Lori

1.573 Kişi Tarafından Görüldü

En Çılgın Saplantı 2 ; Karanlıktan korkuyor. Onu yönetiyor. Elbiseleri çok dar, topukluları çok uzun.  Çoğu kişi, her seferinde bir panik atağı gizlemek için sadece ışıltılı bir kılık olduğunu bilir.

 

Kimse Gianna’nın yüzünü kıramaz. . . zaten hiç kimse, o gelene kadar. Çoğu, bir ahlak örneği görür; yasayı koruyan özel bir ajan.

 

New York yeraltı dünyasında, diğerleri onu bir dolandırıcı, bir katil olarak tanıyor, doğası göğsündeki buz gibi soğuk. Christian Allister, soğuk ve nemli bir hücrenin sert ışıklarının altında, gençliğinde hayal ettiği yaşam planını her zaman izlemiştir. Düzene ve üç numaraya olan yatkınlığıyla, rotasından sapmak için hiçbir zaman cazip olmadı. Ama belki de asla asla dememeli. . .Bir kış gecesi ve hayatları iç içe geçer.

 

Christian’ın planlarının hiçbir yerinde yoktu. Gianna için hazırlık yaptı. En başından beri, onun hayal kırıklığı, büyülenmesi olduğunun farkında bile değil. En çılgın takıntısı.

 

En Çılgın Takıntı, Gianna’nın yirmi bir yaşından yirmi sekiz yaşına kadar yedi yılı kapsar. Bu nedenle kitap iki bölüme ayrılmış: Birinci Bölüm’ün her bölümü sizi Gianna’nın hayatının bir başka yılınagötürecek, Christian’ın bakış açısı sadece birkaç gün içinde tutulacak.

 

İkinci Bölüm sizi bugüne götürüyor. En tatlı Kaçış “MADE serisi1. Kitap”hikayesiyle çakışıyor . Bu nedenle, En tatlı kaçış’ı okumadıysanız ve okumayı planlıyorsanız, önce birinci kitabı okumanı şiddetle tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan Kirli Yalanlar - L.A. Cotton başlıklı kitabımızda Kirli Yalanlar - LA Cotton, Kirli Yalanlar - LA Cotton ekitap indir ve Kirli Yalanlar - LA Cotton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.