Elmalı Turta - Zeynep Sahra - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Elmalı Turta – Zeynep Sahra

Elmalı Turta – Zeynep Sahra

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 24th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 496
Yazar: Zeynep Sahra

27.310 Kişi Tarafından Görüldü

Elmalı Turta; “Bu; kanatlarını arkasında bırakmış kelebeğin değişim hikâyesi.” Sahra’yı Ahmet’ten uzaklaştıran Yasemin, Emir ile arasına giren Cennet, Mutlu Kelebek’e yaklaşmasını engelleyen şüpheleri varken, kalbinin sesini duyması pek de kolay olmaz.

Değişmeyen tek şey boynundaki ayçöreği kolyesidir ama ona dokunduğunda hala aynı şeyleri hissettiğinden ise emin değildir.Özgür kalması için kelebek kanatlarını yakmalı mı, yoksa kaçmaya devam mı etmeli?

Kanatlarının kaderini seçerken hesaba katmadığı şeyler, Sahra kadar okuyucu da şaşırtacak. Romeo ve Juliet alıntıları ile süslenen bu devam kitabı sizi soluksuz bırakacak… “İnsan, yarası yarasına denk geleni severmiş…”

Zeynep Sahra Kimdir.

Wattpad yazarlarından biri olan Zeynep Sahra, kendini insanların hayatına dokunmaya çalışan, küçük hayalleri olan, aşka aşık biri olarak tanımlamıştır.

Ayçöreği kitabının da yazarı olan Zeynep Sahra, aşk romanları ve öyküleri, edebiyat türlerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Kitaplarından bazıları: Ay Çöreği-Elmalı Turta, Ay Çöreği,Elmalı Turta, Broke & Light Seti

Bir önceki yazımız olan Kral Kaybederse - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Kral Kaybederse ekitap indir, Kral Kaybederse ekitap oku ve Kral Kaybederse pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Elmalı Turta – Zeynep Sahra” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.