Eğer Beni Bulursan - Emily Murdoch - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eğer Beni Bulursan – Emily Murdoch

Eğer Beni Bulursan – Emily Murdoch

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 342
Yazar: Emily Murdoch

119 Kişi Tarafından Görüldü

 

Arkanda bırakamayacağın bazı şeyler var… Emily Murdoch’un Beni Bulursan’da, ulusal bir ormanın derinliklerine gizlenmiş, çökmüş bir kampçı, Carey’nin on beş yaşındaki tek hatırlayabildiği evdir.

 

Ormanın derinliklerinde saklı, yıkık dökük karavan,on beş yaşındaki Carey’in evi olarak bildiği tek yerdir.

 

Carey, küçük kardeşi Jenessa’yla birlikte zorluklarla dolu bir yaşam sürmektedir. Anneleri onları sık sık yalnız bırakıp gittiğinde ise birbirlerine dayanak olurlar.

 

Ta ki anneleri uzun süre ortadan kaybolup, iki yabancı hayatlarına girene kadar. Ormandan kurtulup yeni yaşamlarına başlayan kızlar kendilerini, okul hayatıyla beraber ışıltılı bir dünyanın içinde bulurlar.

 

Carey, bir yandan annesinin on yıl önce onu ormana kaçırma nedeniyle yüzleşirken, diğer yandan peşini bırakmayan –Jenessa’nın da bir yıldır konuşmamasına neden olan– kirli geçmişiyle baş etmeye çalışır.

 

Carey, kardeşini ve sırlarını koruyamadığı takdirde yeni hayatları avuçlarının arasından akıp gidecektir.

 

“Biz insanlar, tanıdık bildik şeylerle bağlar kurarız.

 

Yoksunluğun içinde bile bir güzellik bulabiliriz.

 

Bu son derece insani bir tavır.

 

Sahip olduklarımızla elimizden gelenin en iyisini yaparız

 

“Kefaret, kendini affetme ve gerçeğin iyileştirici gücü hakkında bir hikaye…duygusal gerçek. Lirik… yürek burkan.” New York Times Kitap İncelemesi 

 

O, hayatta kalmanın içgüdüsel olduğu dünya çapındaki gençlerin cesaretini ve yaratıcılığını doğruluyor; kardeşlerin korunması tartışılamaz; ”

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev - Danielle Steel başlıklı kitabımızda Beni Böyle Sev - Danielle Steel, Beni Böyle Sev - Danielle Steel ekitap indir ve Beni Böyle Sev - Danielle Steel ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.