Efsunlu Adamlar (Kod Adı 1.88 ) - Merve Akıncı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Efsunlu Adamlar (Kod Adı 1.88 ) – Merve Akıncı

Efsunlu Adamlar (Kod Adı 1.88 ) – Merve Akıncı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 27th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 334
Yazar: Merve Akıncı

2.804 Kişi Tarafından Görüldü

Sizi mutlu edecek bir kitap arıyorsanız rahatlıkla efsunlu adamlar kitabını okuyabilirsiniz.

Timuçin, ailesini kaybettikten sonra kalbini saklamış. Onun deyimiyle yatağının altına, kalan hayatında da kadınlar yatağın üstünde kalbi altında çekici, çapkın, ünlü bir barın ceosu ve vokalisti.

Eylül, güzel sanatlar akademisi son sınıf öğrencisi ve platonik olarak Timuçin’e aşık. Timuçin Onu fark etmiyor. Eylül ve ev arkadaşı mezuniyetini kutlamak için her zaman gittikleri aynı eğlence yerine gittiler ama bu sefer gizli saklı arka masalarda değil de ön masada oturdular ve Timuçin Eylül’ü fark etti. Tanışma ve kur yapma olaylarından sonra birlikte oldular.

Timuçin, Sabah kalkınca bir baktıki yanında sarışın güzel yok. Bozuldu çünkü kızları her zaman o gönderirdi. Ama bu sefer kız kendisi gitti ve akşam ki anılarını hatırlayınca kızla korunmadan beraber olduğunu hatırladı ve kızın bakire olduğunu kızı bulamaya karar verdi ve 3 gün sonra buldu.

Eylül’ün iç dünyasına kolayca dahil olabiliyoruz aslında. Neyi neden yaptığını hemen anlayabiliyoruz. Ama Timuçin’i yaptıkları yüzünden yerden yere vurmak istiyorsunuz fakat yaşadıklarını öğrenince de sarıp sarmalamak istiyorsunuz. Ah bir de “yürekten” deyişi yok mu? O kadar güzel ki.

Efsunlu Adamlar’ın ilki; Gökdeniz. Nam-ı diğer 1.88. Gözlerinin mavisinden, tutkuyla bağlı olduğu Harley’inden ve görür görmez sizi rengarenk bir efsunun içine çekmesinden tanıyabilirsiniz O’nu.

Tanırsınız! Güneş’i ise ona bakan güzel, yemyeşil, hüzünlü gözlerinden bilirsiniz… Diğer yarısını bulma ümidini çoktan kesmiş, yalnızca kendine güvenen eksik bir ruhtu o…

Kendini rengarenk efsun kuşağının içinde bulana kadar… Güneş hazır değildi. Gafil avlanmıştı. Peki ya siz? Siz hazır mısınız? “Sakin… Çok sakin…”

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Efsunlu Adamlar (Kod Adı 1.88 ) – Merve Akıncı” için 4 Yorum

  • Kitaplarınız inmiyor. İndir dedikten sonra reklam çıkıyor. Devam et dedikten sonra sürekli başka sayfalar açılıyor. Kaç defa denedim hep aynı şey.

    • BCVC ye yönlendirildiğinizde iki bölüm açılır size göre sağ taraftaki reklam onu kapatın sol taraftaki indirme linkidir.Eğer yine sorun olursa google den BCVC den indirme nasıl yapılır derseniz daha kolay bilgilenirsiniz.

  • Kerri manıscalco kötülerin krallığı
    Yükleyebilirmisiniz? Teşekkürler

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.