Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 - Takaya Kagami - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 – Takaya Kagami

Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 – Takaya Kagami

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 11th, 2022
Dil: Türkiye
Yazar: Takaya Kagami

216 Kişi Tarafından Görüldü

Efsanevi Kahramanların Efsanesi, Takaya Kagami ve Saori Toyota’nın aynı adlı hafif romanlarından uyarlananbir anime televizyon dizisidir. Yapımcılığını Zexcs’in , yönetmenliğini Itsuro Kawasaki’nin üstlendiği dizi, 10 Temmuz 2010 – 16 Aralık 2010 tarihleri ​​arasında TV Tokyo’da 24 bölüm olarak yayınlandı.

Dizi , yerel kılıç ustası Ferris Eris eşliğinde bir “Efsanevi Kahraman”ın kalıntılarını aramak için bir yolculuğa çıkan Roland İmparatorluğu Kraliyet Büyücüler Akademisi öğrencisi Ryner Lute’un maceralarını takip ediyor . Ancak ikisi kısa süre sonra ölümcül bir lanetin kıtaya yayıldığını keşfeder.

Bölüm  1-5

Uyuklayan Kırallığın Hırsı;

Efsanevi kahraman kalıntılarını birlikte arayan Ryner Lute ve Ferris Eris , başka bir ülkenin sihirli şövalyeleri tarafından pusuya düşürülür. Şövalyeleri savuşturmayı başararak Nelpha’ya varırlar ve ormanın içindeki bubi tuzaklarıyla dolu harabelerine girerler.

Uyuklayan Kırallığın Hırsı; pdf indir

 

 

 

 

 

Büyük savaşın Bilinmeyen Yarını:

Kiefer, Ryner’a olan aşkını itiraf eder ama Ryner onu ciddiye almayınca kaçar. Sihirli şövalyeler, okul birliğini hiç beklemedikleri bir anda pusuya düşürür.

Büyük savaşın Bilinmeyen Yarını: pdf indir

 

 

 

 

 

Büyük Plan;

Ryner Lute, Roland Empire Kraliyet Büyücüler Akademisi’nin tembel bir öğrencisidir. Bir gün Roland İmparatorluğu komşu ülkeleri Estabul’a karşı savaşa girer ve Ryner savaşta sınıf arkadaşlarını kaybeder.

Büyük Plan pdf indir

 

 

 

Hilelerin Büyüsü:

Ryner, iki yıl boyunca bir plak koleksiyonunu okuyarak hapishanede zamanını titizlikle geçirir.

Hilelerin Büyüsü: pdf indir

 

 

 

 

 

 

Şeytan Kralın inişi:

Nelpha’ya seyahat eden Ryner ve Ferris , kasaba kütüphanesindeki kahraman kalıntılarını araştırırken Toale Nelphi ile karşılaşırlar.

Şeytan Kralın inişi: pdf indir

 

 

 

 

Takaya Kagami

Tokyo, Japonya, 22 Mayıs 1979 doğumlu Takaya Kagami, Japon bir hafif roman ve manga yazarıdır. Başlıca eserlerinden bazıları anime gösterilere uyarlanmış Efsanevi Kahramanların Efsanesi, Kara Tavşanın Yedi Yaşamı ve Sonu Seraph’ı içerir.

Bir önceki yazımız olan Öteki Dünya Geceleri - Kelley Armstrong başlıklı kitabımızda Öteki Dünya Geceleri - Kelley Armstrong, Öteki Dünya Geceleri - Kelley Armstrong ekitap indir ve Öteki Dünya Geceleri - Kelley Armstrong ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.