Eden'in Bahçesi - Ernest-Hemingway - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eden’in Bahçesi – Ernest-Hemingway

Eden’in Bahçesi – Ernest-Hemingway

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 31st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 187
Yazar: Ernest-Hemingway

152 Kişi Tarafından Görüldü

Ernest Hemingway’in ölümünden sonra 1986’da yayınlanan son tamamlanmamış romanı, genç bir Amerikalı yazar ve aynı kadına aşık olan göz alıcı karısının hayatını anlatıyor. Ernest Hemingway’in 1946’dan 1961’deki ölümüne kadar üzerinde aralıklı olarak çalıştığı, 1986’da

 

yayımlandığında sansasyonel bir çok satan romandır. Amerikalı genç yazar David Bourne, göz alıcı karısı Catherine ve aynı kadına aşık olduklarında oynadıkları tehlikeli, erotik oyun hakkında. “Yalın, duyulara hitap eden bir anlatı… gergin, şık ve garip bir şekilde çağdaş” The Garden of Eden , “kimsenin daha iyi yapmadığını yapan”

 

Eden’in tasarımı ve yazımı 1946’da başladı, yazarın yaşamı boyunca yayınlanan The Old Man and the Sea veya Paris gibi diğer romanlarla çağdaş . Ama Hemingway’in ölümünden yirmi beş yıl sonraya kadar basına yansımadı.

Bu nedenle, daha hayattayken tamamlanmış olmasına rağmen, derin bir yorum, büyük bir hayal gücü ve canlı bir düzyazıyla, aşkın karmaşıklığını ve kahramanı David Bourne arasındaki atipik bir aşk üçgeni üzerinden sanatsal yaratımı ele alan ölümünden sonra yapılan bir çalışmadır. , karısı Catherine ve genç bir kadın Catherine kendini kocasının yoluna yerleştirir.

Her ne kadar kahramanı başarıyı selamlamaya başlayan Amerikalı bir yazar ya da tipik olmayan bir aşk üçgeni hakkında bir roman olsa da, tam olarak bir otobiyografik roman değil. Daha ziyade, Hemingway’in bir insan olarak kamusal imajının arkasına sakladığı hassasiyet ve kırılganlığın açığa çıkmasıdır; S

anatçının temel özelliklerinin ve mesleğini sürdürmek için ödemesi gereken bedelin acı açıklaması; ve yazarın en başarılı ve karmaşık kadın kahramanlarından birinin doğuşu: Catherine Bourne.

Bir önceki yazımız olan Dört Günlük Macera - Emma Hart başlıklı kitabımızda Dört Günlük Macera, Dört Günlük Macera ekitap indir ve Dört Günlük Macera ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.