Echo Park'ın Cadısı (An Echo Park Coven Romanı) - Amber Benson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Echo Park’ın Cadısı (An Echo Park Coven Romanı) – Amber Benson

Echo Park’ın Cadısı (An Echo Park Coven Romanı) – Amber Benson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mart 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 341
Yazar: Amber Benson

225 Kişi Tarafından Görüldü

Echo Park’ın Cadısı ; Calliope Reaper-Jones romanlarının yazarı Amber Benson’dan, Los Angeles’ta yaşayan bir cadılar meclisi hakkındaki “büyüleyici”* bir serinin ilki.

 

İnsanlığın çoğunun bilmediği, güçlü bir cadı ağı, dünyayı dengede tutmak için sihir kullanarak toplumun gölgesinde büyür. Ama cadılar ortadan kaldırılıyor – ve güçleri düşerse hepimiz ödeyeceğiz…

 

Lyse MacAllister’ın büyük teyzesi Eleanora, onu yetiştiren kadın, ölümcül bir hastalığa yakalandığında, Lyse, Los Angeles’a geri dönmek için Georgia’daki hayatını askıya alır. Ve Echo Park’a döndüğünde Lyse, büyük teyzesinin ondan olağanüstü sırlar sakladığını keşfeder.

 

Lyse sadece Eleanora’nın Viktorya dönemi evinin varisi değil;

YAZAR HAKKINDA

Amber Benson  , Echo Park Coven Romanları ve Calliope Reaper-Jones Romanlarının yazarıdır. Christopher Golden ile birlikte animasyonlu doğaüstü Web dizisi Ghosts of Albion’u birlikte yarattı, birlikte yazdı ve yönetti, ardından Witchery ve Accursed dahil olmak üzere bir dizi roman ve Astray adlı roman .

Benson ve Golden ayrıca The Seven Whistlers adlı romanın ortak yazarlığını yaptı . Bir aktris olarak, Buffy the Vampire Slayer’ın üç sezonunda hayranların favorisi Tara Maclay rolü de dahil olmak üzere uzun metrajlı filmlerde, TV filmlerinde ve televizyon dizilerinde düzinelerce rolde yer aldı .

Benson, Chance ve Chance adlı uzun metrajlı filmleri yazdı, yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı.Aşıklar , Yalancılar ve Deliler .

Bir önceki yazımız olan İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar - Raphaelle Giordano başlıklı kitabımızda İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar, İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar ekitap indir ve İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.