e-devlet Soy ağacı sorgulama yapmak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

e-devlet Soy ağacı sorgulama yapmak

e-devlet Soy ağacı sorgulama yapmak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 8th, 2018
Dil: Türkçe

2.724 Kişi Tarafından Görüldü

http://www.turkiye.gov.tr/nvi-alt-ust-soy-bilgisi-sorgulamaTürkiye’de artık yeni bir döneme giriliyor! Artık sizde bilgisayardan yada akıllı telefonlarınızdan alt üst soy bilgilerinizi kolayca öğrenebilirsiniz. e-devlet üzerinden sunulan bu yeni hizmet kısa sürede sistemin kilitlenmesine neden olmuştur. Birçok vatandaş meraklarını gidermek amacıyla soy bilgilerine ulaşmak istemesinden dolayı sistem uzun süre ulaşılamaz olmuştur. Anlaşılan o ki uzun süre vatandaşlarımız e-devlet kapısının sunmuş olduğu bu hizmeti kullanacaklardır.

Peki soy ağacınızı sorgulamak için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle e-devlete ( turkiye.gov.tr ) adresine gitiş yapmanız gerekli.  Türkiye cumhuriyeti (tc) kimlik numaranızı ve e-devlet şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Ardından Alt üst soy bilgileri sorgula menüsüne tıklayıp soy ağacınızı görmeniz mümkün.

E-devlet Soy ağacı sorgula

Şimdilik soy ağacı sorgulamak sadece internet tarayıcısı üzerinden sorgu yapmaya imkan tanımaktadır. Umuyoruz ki yakın zamanda e-devlet kapısı uygulaması üzerindende soy bilgisi sorgulamak mümkün olacaktır. Merakla e-devlet kapısı uygulamasının güncellenmesini bekleyeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Sabitfikir Dergisi Ağustos 66. Sayı başlıklı kitabımızda kolektif, pdf dergi indir ve Sabitfikir Dergisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.