Dünyanın En Harika Fikri (İnsanlığı Değiştiren 50 Müthiş Fikir) - John Farndon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dünyanın En Harika Fikri (İnsanlığı Değiştiren 50 Müthiş Fikir) – John Farndon

Dünyanın En Harika Fikri (İnsanlığı Değiştiren 50 Müthiş Fikir) – John Farndon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 228
Yazar: John Farndon

766 Kişi Tarafından Görüldü

Dünyanın En Harika Fikri kitabının yazarı John Farndon bu defa dünyayı değiştirdiğini düşündüğü fikirlerin izini sürüyor ve İnsanlık bugün hangi noktada ve bu noktaya hangi fikirlerin ışığında ulaştı? Ateş, aşı, çiftçilik, üzengi veya şarapsız olur mu? sorularının cevabını araştırıyor.

Dünyanın En Harika Fikri kitabının her bir bölümü farklı bir fikrin düğümlerini çözmenizi sağlıyor. Elektrik şebekeleri şehirlerimizi güçlendirmemizi sağlarken, kanalizasyon şehirlerin büyümesine izin veriyor. Tekerlek olmadan modern medeniyet imkânsız olurdu…

Genel olarak dili akıcı ve rahat olmakla birlikte fazla bilimsel terim bulunmadığı, kurgusu her konun ilk çıkış tarihinden başlayarak günümüze dek nasıl yol izlediğini çok ayrıntılı olmasa da güzel kurgulandığı ve konusu da adından da belli olduğu gibi 20 veya 30 kişiden oluşan bir ekibin seçtiği 50 fikrin İnternet üzerinden oylanmasıyla oluşan sırayla karşımıza çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Siber Güvenlik Ve Savunma (Farkındalık ve Caydırıcılık) - Şeref SAĞIROĞLU başlıklı kitabımızda Siber Güvenlik Ve Savunma (Farkındalık ve Caydırıcılık) ekitap indir, Siber Güvenlik Ve Savunma (Farkındalık ve Caydırıcılık) ekitap oku ve Siber Güvenlik Ve Savunma (Farkındalık ve Caydırıcılık) epub oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.