Duman ve Kemiğin Kızı 1 . - Laini Taylor - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Duman ve Kemiğin Kızı 1 . – Laini Taylor

Duman ve Kemiğin Kızı 1 . – Laini Taylor

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Eylül 25th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 166
Yazar: Laini Taylor

503 Kişi Tarafından Görüldü

Duman ve Kemiğin Kızı 1 kitabından; Bir zamanlar, şeytanın ininde yerde tüylerle oynayan

küçük ve masum bir kızdı.

O, artık masum değil…

Bir varmış bir yokmuş, bir Melek’le şeytan birbirlerine âşık olmuş

Ve hikâyenin sonu hiç iyi bitmemiş

Karou’nun iki farklı hayatı vardı. Bir tarafı 17 yaşındaki lise öğrencisi, güzel sanatlar lisesinde okuyan bir genç kız. Diğer tarafı ise Brimstone için yaptığı ayak işleri, topladığı dişleri içeriyor.  Mavi saçları ve vücudundaki ilginç dövemleri ile Karou asla normal bir insan değildi.

Karou’nun bilmedikleri geçit olarak kullandığı kapılarda beliren el izleri ve gördüğü Melek ile daha da artmaya başlar. Kim olduğunu, asıl benliğini bulması ise tam bir yıkım olur.

Karou’nun iki ayrı hayatı var; birincisinde insanlarla birlikte yaşayan bir güzel sanatlar öğrencisi, diğer hayatında ise bir geçitten geçip kimeralarla vakit geçirdiğini görüyoruz.

Serinin ilk kitabında Karou’nun hayatı ön planda.İkinci kitapta olaylar biraz daha yoğunlaşıyor.Üçüncü kitapta ise  melekler ve kimeraların kendi umutları adına savaşmalarını okuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.