Dublin Caddesi (On Dublin Street Serisi 1) - Samantha Young - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Dublin Caddesi (On Dublin Street Serisi 1) – Samantha Young

Dublin Caddesi (On Dublin Street Serisi 1) – Samantha Young

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ekim 18th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 225
Yazar: Samantha Young

19 Kişi Tarafından Görüldü

Joss geçmişte yaşadığı acıları bir kutuya kilitleyip her şeyi unutmak için Amerika’dan iskoçya’ya yerleşmişti ve şimdi yeni bir ev arıyordu. Bulduğu ev Dublin Caddesi’ndeki havalı binalardan birindeydi. Yolda bir adamla karşılaştı.

Takım elbiseli, bronz tenli, çıldırtıcı İskoç aksanlı, maço tavırlı, seksi bakışlı Braden’la. Joss, Braden’ın her zaman kolunda taşıdığı Barbie kılıklı kızlardan biri değildi, olmaya da hiç niyeti yoktu. Ama insan arzularına nereye kadar gem vurabilir? 

Kalbiniz başka, beyniniz başka şey söylüyorsa, hangisinin sözünü dinlesiniz? Trajedi. Seks. Tutku. Kahkaha. Kıskanç

Kyle Ramsey dikkatimi çekebilmek için sandalyemin arkasını tekmeleyip duruyordu. Ancak bu çocuk daha dün en yakın arkadaşım Dru Troler’in sandalyesini tekmeliyordu ve ben Dru’nun üzülmesini istemezdim. Kyle’dan çok hoşlanıyordu.

Ben de Bay Evans tahtaya yeni bir denklem yazarken Dru’nun yanımda defterinin köşesine milyonlarca minicik kalp çizişini seyrettim. Aslında gerçekten dikkatimi derse versem iyi olacaktı çünkü matematiğim çok kötüydü.

Annemle babam lise birin ilk döneminde bir dersten kalırsam çok üzülürlerdi. “Bay Ramsey, tahtaya gelip bu soruyu cevaplamak ister misiniz, yoksa Jocelyn’in arkasında durup sandalyesini biraz daha tekmelemeyi mi tercih edersiniz?”

Sınıftan gülüşmeler yükseldi,

Dru da suçlarcasına bana baktı. Kaşlarımı çatıp öfkeyle Bay Evans’a gözlerimi diktim. “Ben burada kalayım Bay Evans, bir sorun olmazsa,” dedi

Kyle şımarık bir kibirle. Gözlerimi devirdim, ensemde bakışlarının sıcaklığını hissetmeme rağmen dönüp bakmadım.

“Aslında sana fikrini sormadım Kyle. Buraya gel.”

“Dublin Caddesi,” dedim hemen, gideceği yer daha kısa mesafededir de taksiyi bana bırakır diye umarak.“Güzel.” Kapıyı açtı. “Ben de o tarafa gidiyorum ve geç kaldım, taksiye kimin daha çok ihtiyacı olduğunu tartışarak on dakika harcayacağımıza beraber gidelim mi?”

Sıcak bir el belime dokunup beni hafifçe öne doğru itti. O kadar şaşkına dönmüştüm ki adamın beni neredeyse karga tulumba taksiye atmasına izin verdim. Arka koltukta kenara kayıp kemerimi takarken sorusuna gerçekten evet cevabı verip vermediğimi hatırlamaya çalışıyordum.

Sanırım vermemiştim.Takım Elbise taksi şoförüne “Dublin Caddesi,” deyince kaşlarımı çatıp kendi kendime mırıldandım: “Sağ ol be.”“Amerikalı mısın?” Tatlı bir şekilde sorulan bu soru üzerine nihayet kafamı kaldırıp yanımdaki adama baktım. Haydi canım……

Bir önceki yazımız olan Eski Zaman Yamaları - Aşkın Güngör başlıklı kitabımızda Eski Zaman Yamaları ekitap indir, Eski Zaman Yamaları ekitap oku ve Eski Zaman Yamaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.