Doyumsuz Zevkler Maiden Lane Serisi 2 - Elizabeth Hoyt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Doyumsuz Zevkler Maiden Lane Serisi 2 –  Elizabeth Hoyt

Doyumsuz Zevkler Maiden Lane Serisi 2 – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Nisan 23rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 384
Yazar: Elizabeth Hoyt

1.578 Kişi Tarafından Görüldü

Leydi Hero Batten’ın hayatı kusursuzdur… Wakefield Dükü’nün güzel kardeşi Leydi Hero Batten, bir hanımefendinin isteyebileceği her şeye sahiptir. Mükemmel bir nişanlısı vardır; aslında Mandeville Markisi biraz sıkıcı ve mizah anlayışı olmayan bir adamdır ama Hero bunu umursamaz.

Ta ki Marki’nin kötü şöhretli kardeşiyle tanışana kadar… Lord Griffin Reading mükemmellikten çok uzaktır, tüm Londra onun en berbat âlemlerde zaman geçirdiğini bilir ama genç adam halinden memnundur.

Tanıştıklarında Hero ondan hiç hoşlanmaz; Griffin ise yardımsever ve kusursuz genç kadının sadece ağabeyi için değil, tüm sosyete için fazla mükemmel olduğunu düşünür. Hero’nun düğün günü giderek yaklaşsa da, Griffin’le giriştikleri söz düellosu içlerinde bir ateş yakar. Peki, bu ateşte kusursuz aşkı bulabilecekler midir?

“Elizabeth Hoyt çekici karakterleri, heyecan verici konuları ve zekâ dolu diyaloglarıyla sanatını mükemmel icra ediyor.” Publishers Weekly

“Hoyt’un romanlarında insanı aşkın büyüsüne inandıran bir şeyler var.” RT Book Reviews

özet

Maiden Lane serisinin ikinci kitabıdır. Kadın Karakter hem bir dük kızı hem de bir dük kardeşidir. Sosyete tabakasından olmasına rağmen masum, ağır başlı ve cana yakındır. Ailesi o küçük yaştayken St. Giles sokaklarında keşler tarafından öldürülünce, ağabeyi tarafından çok korunaklı bir hayat sürmüştür.

Erkek karakter ise babası öldükten sonra yaşadıkları mali sıkıntılar yüzünden okulunu bırakmak zorunda kalmış. Ağabeyinin ise parayı har vurup harman savurduğunu görünce işleri eline alıp aileyi düze çıkarmıştır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.