Dört Günlük Macera - Emma Hart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dört Günlük Macera – Emma Hart

Dört Günlük Macera – Emma Hart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 350
Yazar: Emma Hart

636 Kişi Tarafından Görüldü

Dört Günlük Macera ; New York Times’ın en çok satan yazarı Emma Hart’tan epik derecede garip oranlarda bağımsız bir romantik komedi.

Bunu hayal et. Tek gecelik bir ilişkiden sonra ayrılmaya hazırsınız ve nasıl şok edici bir korku yaşayacağınızı ve numaranızı bırakıp bu hafta sonu kız kardeşinizin düğünü için sahte erkek arkadaşınız olmasını istemeyi düşünüyorsunuz. Uyandığında. Bu bana oldu. Kahve ve omlet içerken kendime bir randevu buldum.

İşte bu yüzden hakkında hiçbir şey bilmediğim bir adamla düğüne geldim. Soyadını, nasıl tanıştığımızı ya da ne kadar süredir birlikte olduğumuzu bilmiyordum.

Nerede büyüdüğünü, üniversitede ne okuduğunu veya kaç kardeşi olduğunu bilmiyordum. Adam Winters olduğunu kesinlikle bilmiyordum, en iyi hokey oyuncusu – ve sadece babamın en sevdiği oyuncu değil, aynı zamanda küçük yeğenimin de acayip idolü. Bu da demek oluyor ki başım belada.

Büyük, büyük sorun. Annem şüpheleniyor, kızkardeşim kıvranıyor ve büyükbabam Amsterdam’ın Red Light Bölgesi’ndeki zamanını dinleyen herkese anlatacak.

Dört gün. Bunu dört gün boyunca sürdürmek zorundayım ve sonra Adam ve ben, yalnız olduğumuzda seks yapmadığımız ve ailemin onu benimle olan niyetleri konusunda sorgulamadığı normal hayatlarımıza dönebiliriz.

En azından plan bu. Ve hepimiz bunlara ne olduğunu biliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Alacakaranlıkda Bir Hikaye - Stefan Zweig başlıklı kitabımızda Alacakaranlıkda Bir Hikaye, Alacakaranlıkda Bir Hikaye ekitap indir ve Alacakaranlıkda Bir Hikaye ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.