Diplomatın Karısı - Pam Jenoff - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Diplomatın Karısı – Pam Jenoff

Diplomatın Karısı – Pam Jenoff

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mart 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 330
Yazar: Pam Jenoff

630 Kişi Tarafından Görüldü

1945. Nazi hapishanesinde işkencelere maruz kalan Marta Nedermann, hayatta kaldığı için şanslıdır. Yaşadığı korkunç şeylerin ardından iyileşmeye çalışırken ona mutlu bir gelecek vadeden Paul adlı Amerikalı bir askerle tanışır. Ama askerin bindiği uçak kaza yapınca Londra’da bir araya gelip evlenme planları suya düşer.
Paul’ün ölümüyle perişan olan ve üstüne üstlük Paul’den hamile olduğunu öğrenen Marta, kendisine Dışişleri Bakanlığı’nda sekreterlik işi ve evlilik teklif eden İngiliz bir diplomatla evlenip bir yuva ve aile sıcaklığını az da olsa tadar. Ama İngiliz istihbaratına bir casusun sızdığını ve geçmişiyle bağlantısı bulunan bu haini bulabilecek tek kişinin kendisi olduğunu öğrendiğinde hayatı tamamen değişecektir…

Çok satanlar arasına giren Kumandanın Âşığı’nın devamı olan bu dramatik kitapta Pam Jenoff, huzurun her an bozulabildiği ve paranoyanın artmaya başladığı bir dönemi anlatıyor.

“Böyle bir hayat değildi beklediğim. Ama hayat dediğin böyleydi.”

“Sırlar, yalanlar, ihanet ve tutku… Bu kitabı öyle hızlı okudum ki…”Christina Barker Kline

Kumandanın Aşığı kitabı sonunda köprüde Emma’nın hayatında büyük rol oynayan Marta isimli bir karakter vardı. Cesaretin yürüyen hali. İşte bu kitap tam olarak onun hakkında. Gözlerini köprüde açıyor, tutuklanıyor ve işkence görüyor.

Ne kadar zaman geçtiğini bilmediği bir süre sonra karşısında Paul isimli bir asker buluyor ve kurtuluyor. İyileşme sürecine giriyor. Her yerde Paul’u arıyor. Derken buluyor ve kaybediyor; buluyor, kaybediyor ve tekrar buluyor ve tekrar kaybediyor derken… Yıllar geçiyor. Kendini hiç ummadığı bir yerde tekrar olayların ortasında buluyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.