Dikenlerin Büyüsü - Margaret Rogerson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dikenlerin Büyüsü – Margaret Rogerson

Dikenlerin Büyüsü – Margaret Rogerson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 325
Yazar: Margaret Rogerson

414 Kişi Tarafından Görüldü

 

Dikenlerin Büyüsü; Diana Wynne Jones’un görünen varisi, hiç kimse Rogerson’ın kara kaprisli veya neşeli büyüsüyle boy ölçüşemez.

 

Bütün büyücüler kötüdür. Elisabeth, bir şeyler biliyordu. Austermeer’in Büyük Kütüphanelerinden birinde bir  yetiştirilen Elisabeth, büyücülük aletlerinin arasında büyümüştür. Raflarda fısıldayan ve demir zincirlerin altında çınlayan büyülü büyü kitapları. Kışkırtılırlarsa, grotesk mürekkep ve deri canavarlarına dönüşürler.

 

Sonra bir sabotaj eylemi kütüphanenin en tehlikeli büyü kitabını serbest bırakır ve Elisabeth suça karışır. Yeminli düşmanı büyücü Nathaniel Thorn ve gizemli şeytani hizmetkarından başka gidecek kimsesi olmadığı için, kendini asırlık bir komplonun içinde bulur. Sadece Büyük Kütüphaneler alevler içinde değil, onlarla birlikte dünya da alev alabilirdi.

 

Nathaniel ile olan ittifakı güçlendikçe, Elisabeth kendisine öğretilen her şeyi, büyücüler, sevdiği kütüphaneler ve hatta kendisi hakkında sorgulamaya başlar. Çünkü Elisabeth’in asla tahmin edemeyeceği bir gücü ve asla hayal edemeyeceği bir geleceği vardır.

Bir önceki yazımız olan Hollowpox: Morrigan Karga Avı 3 - Jessica Townsend başlıklı kitabımızda Hollowpox: Morrigan Karga Avı Kitap 3, Hollowpox: Morrigan Karga Avı Kitap 3 ekitap indir ve Hollowpox: Morrigan Karga Avı Kitap 3 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.