Deniz Kızı Ağladığında - Ekin S. Koch - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Deniz Kızı Ağladığında – Ekin S. Koch

Deniz Kızı Ağladığında – Ekin S. Koch

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ağustos 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 539
Yazar: Ekin S. Koch

334 Kişi Tarafından Görüldü

 

Vhartlox Cadı Akademisi Serisi, Hekate’nin Kızları’ndan sonra Deniz Kızı Ağladığında ile hız kesmeden devam ediyor.

 

Erin serbest bıraktığı gücün büyüklüğünden bihaberdir. Aslına bakılırsa tüm cadılar neyle karşı karşıya olduklarını gerçekte bilmiyordur. Oysa baksalar tanrısal varlıkların tir tir titreyişine  kıyametin kopacağını anlayabilirler.

 

İki Titaniçe, aralarındaki savaşı taraflarına başka Tanrıları çekerek büyütecektir. Bu artık sadece cadıların değil, tüm dünyaların kaderini belirleyecek büyüklükte bir mücadeledir.

 

Deniz Kızı Ağladığında gök karşılık verir O’na. Tanrılar haykırır öfkesini. Ve dillendirir Titaniçe şarkısını, boğazındaki tüm şelalelerle.

 

Kitabı Erin’in ağzından okuyoruz. İlk kitabın sonunda baş gösteren yeni olaylar ve Erin’in kazandığı yeni güçler, Titaniçe’nin de esaretinden kurtulmasıyla birlikte hikayeye yeni bir soluk getiriyor.

 

Kitapta Erin’in arkadaşlıklarını, ilk kitapta bize ip ucu verilmiş gizli detayların ortaya çıkmasını, doğaüstü yaratıkların savaşında zarar gören diğer canlıları, cadı disiplinlerinin ayrıntılarını ve bir de yeni ortaya çıkan gizemli yaratıkları görüyoruz…

 

Vhartlox Cadı Akademisi serisi birinci cilt Hekate’nin Kızları’da okumayanlar için bilgi amaçlı olarak indirme linki eklenmiştir. Hekate’nin Kızları pdf indir

Bir önceki yazımız olan Kayıp Ruhlar Şehri "Ölümcül Oyuncaklar 5" - Cassandra Clare başlıklı kitabımızda Kayıp Ruhlar Şehri "Ölümcül Oyuncaklar 5" - Cassandra Clare, Kayıp Ruhlar Şehri "Ölümcül Oyuncaklar 5" - Cassandra Clare ekitap indir ve Kayıp Ruhlar Şehri "Ölümcül Oyuncaklar 5" - Cassandra Clare ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Deniz Kızı Ağladığında – Ekin S. Koch” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.