Demir Altın-Kızıl İsyan 4 - Pierce Brown - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Demir Altın-Kızıl İsyan 4 – Pierce Brown

Demir Altın-Kızıl İsyan 4 – Pierce Brown

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Aralık 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 672
Yazar: Pierce Brown

19.189 Kişi Tarafından Görüldü

Ona baba, kurtarıcı, savaş lordu, Köle Kral, Azrail diyorlar. Ama savaşın parçaladığı gezegene doğru düşerken bir çocuk hissediyor, zırhı kırmızı, ordusu geniş, kalbi ağır. Savaşın onuncu yılı ve yaşamının otuz üçüncü yılıdır.

On yıl önce Darrow, Cemiyetin zincirlerini kıracağına inandığı devrimin kahramanıydı. Ama Ayaklanma her şeyi paramparça etti: Barış ve özgürlük yerine sonsuz savaş getirdi. Şimdi son bir umutsuz görevde uğruna savaştığı her şeyi riske atmalıdır. Darrow hala herkesi kurtarabileceğine inanıyor ama kendini kurtarabilecek mi?

Ve dünyalar boyunca, kaderini sonsuza dek değiştirmek için Darrow’un kaderiyle iç içedir:                

Genç bir Kızıl kız, mülteci kampındaki trajediden kaçar ve kendisi için asla hayal bile edemeyeceği yeni bir hayata kavuşur. Ve Hükümdar’ın sürgündeki varisi Lysander au Lune, akıl hocası Cassius ile yıldızları dolaşır, Darrow’un dönüştürdüğü dünyayı kaybetmenin peşini bırakmaz ve onun küllerinden nelerin doğacağını hayal eder.

 Özet        

bir evrenin sonunun hikayesiydi. Iron Gold , yenisinin yaratılışının hikayesidir. New York Times’ın en çok satan yazarlarından Pierce Brown’dan çarpıcı yeni bir trajedi ve zafer destanının başlangıcına tanık olun .

Küçük bir Kızıl kız, mülteci kampında yaşanan trajediden kaçarak hayalini dahi kuramayacağı bir hayata atılır. 

Kederden mahvolmuş eski bir asker, hayatı pahasına, galaksideki en değerli şeyi çalmaya zorlanacaktır. 

Darrow’un değiştirdiği dünyanın kaybını sindiremeyen ve küllerinden doğmaya dair hayaller kuran sürgündeki vâris Lysander au Lune, akıl hocası Cassius’la yıldızların arasında hayalleri için doğru zamanı beklemektedir. 

Bir evrenin sona erişinin öyküsü Kızıl İsyan’dan sonra Demir Altın’la yeni bir evrenin trajedi ve zaferlerle dolu destanı başlıyor. 

“Macera, gizem ve insanlığa dair trajik öyküleri sevenler için birebir.” Publishers Weekly

“Soluksuz okunan, detaylı ve muazzam bir öykü.” Kirkus Reviews

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Demir Altın-Kızıl İsyan 4 – Pierce Brown” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.