Değerini Bil (Bride Quartet Seri III) - Nora Roberts - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Değerini Bil (Bride Quartet Seri III) – Nora Roberts

Değerini Bil (Bride Quartet Seri III) – Nora Roberts

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Şubat 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 360
Yazar: Nora Roberts

911 Kişi Tarafından Görüldü

Alıntı “Kadınların çoğunlukta olduğu bir evde büyümek Del’e bazı temel esaslar öğretmişti. Birincisi şuydu; eğer bir erkek ne olduğunu anlamıyorsa ve anlamaması sorun yaratacaksa, araya mesafe koyması tavsiye edilebilir bir davranıştır.”

 New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, sizi Connecticutın en gözde evlilik planlama şirketi Vowsun kurucuları Parker, Emma, Laurel ve Macle tanışmaya davet ediyor.

Laurel McBane ne zaman desteğe ihtiyaç duysa arkadaşlarına güvenmiştir, özellikle de en büyük hayali olan yemek okuluna gitme şansı ailesinin maddi sorunları yüzünden suya düşmek üzereyken. Şimdi Laurel arkadaşlarının cömert yardımını, müşterilerinin düğünlerinde yaptığı birbirinden lezzetli pasta ve şekerlemelerle ödüyor.

Laurel aşka ve romantizme elbette inanmaktadır – tabii teoride. Ancak diğer kadınların arzuladığı tüm o zevkler konusunda oldukça çekingendir.

Parkerın ağabeyi Delaney Brown gibi güçlü ve zeki erkekleri beğenir – hatta çocukluğundan beri Dele delicesine âşıktır.

Bazı aşklar diğerlerinden daha uzun sürmekte ve buna inanan Laurel, üst düzey bir avukat olan Delin hâlâ erişilmez olduğunu düşünmektedir.

Bir gece Laurelın hızla değişen ruh hali, Del ile öfke dolu, ateşli ve baş döndürücü bir biçimde öpüşmesine neden olur. Paylaştıkları bu tutku dolu öpücük hayatlarında bir dönüm noktası olacaktır…

Alıntı

“Ama ben kendimi kaptırmadım. Benim bir yüzüğe veya evlilik cüzdanına ya da harika bir gelinliğe ihtiyacım yok. Önemli olan evlilik değil, hatta o hiç önemli değil. Önemli olan o söz. Bir insanın hayatının bir parçası olmasını istediğini bilmek. Birinin beni sevdiğini ve benim onun hayatının aşkı olduğumu bilmek. Bu yeterli olmakla kalmıyor, bu aynı zamanda her şeyden daha güzel.”

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.