Dalgalar (Push Serisi 2) - Claire Wallis - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dalgalar (Push Serisi 2) – Claire Wallis

Dalgalar (Push Serisi 2) – Claire Wallis

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 4th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 352
Yazar: Claire Wallis

1.660 Kişi Tarafından Görüldü

“Benim gibi birinin, dünyanın etrafını sarabilecek uzunlukta bir günah listesi bulunan birinin af bulması imkânsızdı.”

Claire Wallis’in çoksatan Köprü serisinde hikâye Dalgalar romanı ile şimdi de David’in ağzından devam ediyor…

David Calgaro’nun sırları vardı ve sevdiği tek kadın, o sırları korumak uğruna büyük bir bedel ödemek üzereydi. Tüm hayatını bir amaç ve kontrol duygusu arayarak geçirmişti. Ve bunları tek bir yerde, mükemmel bir anda bulmayı başarmıştı; başka birinin hayatının mutlak kontrolünü elinde tuttuğu bir anda.

David kurtarılamaz, onarılamaz, doğru yola sokulamazdı. Ama Emma Searfoss, onun ruhunu etkisi altına alacak küçük bir umut ışığı yaratmıştı.

Af imkânsız olsa da, hayatın imkânsız olmadığına inanmasını sağlayacak bir umuttu bu. Belki de David, olduğunu sandığı kişi değildi. Belki de olduğundan daha fazlası olmak kaderinde vardı.

“İlk kitabın hissettirdiği tüm duyguların kat be katına hazır olun.” RT Book Review

“Wallis’in Köprü Serisi’nin ikinci kitabı okuru ilk kitabın sonundaki sürüncemeden alıyor ve dramatik sona varan, insanın ağzını açık bırakacak türden bir hız treni yolculuğuna çıkarıyor.

İlk kitabın hissettirdiği tüm duyguların kat be katına hazır olun.” RT Book Review

“Okurken kalbim hızla attı, resmen gümbürdüyordu. Çılgına döndüm ve yazılan her kelimeye bayıldım. Kesinlikle heyecanlandırıcıydı. Tüylerim diken diken oldu ve karakterlerle birlikte her bir ânı yaşıyormuşum gibi hissettim.

Gerçekten, bu hikâye uzun bir süre aklımdan çıkmayacak.” —Aestas Book Blog

“Karakter gelişimleri inanılmaz. Hikâyenin akışı da açık ve kusursuz. Olay örgüsü ise tarif bile edilemez.” Smut Book Junkie Book Reviews

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.