Daima Aşk - Sandi Lynn - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Daima Aşk –  Sandi Lynn

Daima Aşk – Sandi Lynn

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Nisan 21st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 342
Yazar: Sandi Lynn

1.079 Kişi Tarafından Görüldü

Klasik romantik kitaplardan zengin yakışıklı ceo ve temiz saf güzel kızımızın hikayesi.

Ellery, sevgilisi ile New York’a taşındığında küçük evlerinde sonsuza kadar mutlu yaşayacaklarını düşünmüştü. Sevgilisinin pılını pırtını toplayıp “biraz zamana ihtiyacı” olduğu için onu terk edeceğini düşünmemişti.

Ellery, tek kaldığından ve yalnız olmaktan korktuğundan kendini sanatına ve resimlerini gömmüştü… ta kibir gece gizemli, sarhoş bir yabancının evine sağ salim gitmesine yardım edene dek.

Bu gizemli yabancının CEO ve milyoner Connor Black’ten başkası olmadığını bilemezdi. Connor Black ertesi sabah Ellery’yi kendi mutfağında bulduğunda ve onun yatıya kalanlar hakkındaki ilk kuralını bozduğunu sandığında Ellery’nin sadece inatçılığı ve meydan okuması değil, iyi yüreği de ilgisini cezbetmişti.

Connor Black, duygusal olarak yıkılmış ve yıpranmıştı, yaşadığı kişisel bir trajediden dolayı asla sevmemeye ve aşık olmamaya yemin etmişti… ta ki Ellery Lane kazayla hayatına girene dek.

Görüşmeye başladıktan ve Eller yona kendi dünyasını gösterdikten sonra Connor bir şey hissetmeye ve daha önce varlığından bile habersiz olduğu duygular hissetmeye başlar. Connor Black ve onun kadınları kötüye kullandığına dair söylentilere ve uyarılara rağmen Ellery kendini onun dünyasına çekilirken bulur. Eller yasla birlikte olamayacaklarını biliyordur çünkü Connor’ı sonsuza dek duygusal olarak yok edebilecek derinbir sır saklıyordur.

Connor ve Ellery’nin cesaret, sevgi ve güç yolculuğunda onlara katılın. Bunlar onları kurtarmaya yetecek mi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.