Chatsfield Oteli (Alev Alev-Aşk Yeniden-Bir Gece Mi , Bir Ömür Mü?) - Chantelle Shaw, Abby Green, Trish Morey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Chatsfield Oteli (Alev Alev-Aşk Yeniden-Bir Gece Mi , Bir Ömür Mü?)  –  Chantelle Shaw, Abby Green, Trish Morey

Chatsfield Oteli (Alev Alev-Aşk Yeniden-Bir Gece Mi , Bir Ömür Mü?) – Chantelle Shaw, Abby Green, Trish Morey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Nisan 30th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 204
Yazar: Chantelle Shaw, Abby Green, Trish Morey

1.195 Kişi Tarafından Görüldü

Alev Alev (Chatsfield Serisi 4) Chantelle Shaw

Bir zamanlar Londra sosyetesinin gözbebeği olan yakışıklı Nicolo Chatsfield, şimdilerde ailesinden kalma harap malikânede tek başına yaşıyordu ve işkence çeken ruhuna kimse yaklaşamıyordu.

Sophie Ashdown, bu adamın acı dolu geçmişini biliyordu ama niyeti onun hayatını deşmek değildi. Tek amacı, onu Chatsfield hissedarlar toplantısına katılmaya ikna etmekti.

Ama ikisinin de akıllarına gelmeyen şey, Sophie’nin bir umut ışığı gibi Nicolo’un yalnız dünyasını aydınlatacak olmasıydı.

Chatsfield Malikânesine hoş geldiniz!

Aşk Yeniden Trish Morey

Franco Chatsfield, hiçbir zaman ailesinin kurallarına uyan bir yaşam sürmemişti ve bundan sonra da uymaya niyeti yoktu. Chatsfield hanedanının yeni başkanı itiraz edemeyeceği bir teklif sunduğunda da bu anlaşmayı imzalamaya ve sonra da kendi yoluna devam etmeye karar vermişti. Ancak yoluna çıkan bir kadın vardı.

 

Holly Purman, hayatını ailesinin üzüm bağlarına vakfetmişti ve onca emek harcadığı şaraplarını Chatsfield için riske atmaya hiç niyeti yoktu. Kendini ispatlaması için Franco’ya altı haftalık bir süre verdi. Ve onunla birlikte çalıştıkça duyguları hareketlenmeye, tadımlık dokunuşlarla yetinememeye başladı.

Artık baştan çıkarılmanın bedelini keşfetme zamanıydı.

Sydney Chatsfield’a hoş geldiniz!

Bir Gece Mi , Bir Ömür Mü? Abby Green

Orla Kennedy, bir barda tanıştığı gizemli ve yakışıklı bir adamla tutku dolu, asla unutamayacağı bir gece geçirmiş ama sonra o adamın rakibi Antonio Chatsfield olduğunu öğrenince hayatı alt üst olmuştu.

Antonio’nun aile işlerine dönmeye hiç niyeti yoktu ama kız kardeşinin Kennedy Gurubu ile birleşmelerinde yardıma ihtiyacı olduğunu görünce seçme şansı kalmamıştı.

Böylece birbirlerine yabancı bir kadın ve bir erkek, birlikte geçirdikleri unutulmaz bir geceden sonra kendilerini bambaşka birlikteliğin içinde bulmuşlardı.

Londra Chatsfield’a hoş geldiniz!

Bir önceki yazımız olan Yüreğimin Yangını - Yasemin Yaman başlıklı kitabımızda Yüreğimin Yangını ekitap indir, Yüreğimin Yangını ekitap oku ve Yüreğimin Yangını pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.