Cesaret "Briar U4" - Ella Kennedy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cesaret “Briar U4”  –  Ella Kennedy

Cesaret “Briar U4” – Ella Kennedy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 311
Yazar: Ella Kennedy

1.176 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

 

 

Orjinal Adı: The Dare (Briar U Book 4)

 

New York Times’ın en çok satan yazarı Elle Kennedy’den tıklım tıklım başka bir romantizme hazır olun! Kolej, çirkin ördek yavrusu kompleksimi aşmak ve kanatlarımı açmak için benim şansım olmalıydı. Bunun yerine, ortalama kızlarla dolu bir kız öğrenci yurdunda kaldım. Zaten uyum sağlamakta zorlanıyorum, bu yüzden Kappa Chi kız kardeşlerim meydan okumaya başladığında hayır diyemem.

 

Cesaret: genç sınıfın en ateşli yeni hokey oyuncusunu baştan çıkarmak. Conor Edwards, Greek Row partilerinin ve Greek Row’un müdavimlerindendir. kız öğrenci yurdu yatakları. Onun gibi erkeklerin benim gibi kızlara ikinci kez bakmadığını öğrenmeden önce aşık olduğun kişi o.  Daha da çılgınca, şimdi numara yapmaya devam etmek istiyor.

 

Conors hikayesinin hayran kulübünün görebileceğinden çok daha fazlası olduğunun farkında olsam da. Ve bu aptalca oyun ne kadar uzun sürerse, her şeyin yüzümde patlaması tehlikesi o kadar büyük oluyor.

Bir önceki yazımız olan Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz başlıklı kitabımızda Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz, Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap indir ve Aşkın De Hali - Büşra Yılmaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Cesaret “Briar U4” – Ella Kennedy” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.