Cennete - Hanya Yanagihara - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cennete –  Hanya Yanagihara

Cennete – Hanya Yanagihara

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 29th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 575
Yazar: Hanya Yanagihara

201 Kişi Tarafından Görüldü

Klasik A Little Life’ın yazarından— üç yüzyılı kapsayan ve Amerikan deneyinin aşıklar, aile, kayıp ve ütopyanın ulaşılmaz vaadiyle ilgili üç farklı versiyonunu kapsayan cesur, parlak bir roman.

AIDS salgını tarafından kuşatılan 1993 Manhattan’da, genç bir Hawaiili adam çok daha yaşlı, daha zengin ortağıyla birlikte yaşıyor, sorunlu çocukluğunu ve babasının kaderini saklıyor.

Korkunç bir maliyetle gelen hastalıklar ve tedaviler; zenginlik ve sefalet; zayıf ve güçlü; ırk; ailenin ve ulusun tanımı; güçlülerin ve devrimcilerin tehlikeli doğruluğu; dünyevi bir cennette bir yer bulma özlemi ve bunun var olamayacağının kademeli olarak anlaşılması. Sadece karakterleri değil, bu Amerikaları birleştiren şey, bizi insan yapan niteliklerle hesaplaşmalarıdır: Korku. Sevmek. Utanç. İhtiyaç. Yalnızlık.

Yorum

ilişkiler, aile mirası, şöhret ve servet ve Amerika’nın kaderi ile. Zaman zaman miraslarına meydan okumaya çalışan ve diğer zamanlarda onu korumaya çalışan bu karakterlere (genellikle aynı adı taşıyan) adım adım kök salmak kolaydır – ister bir Manhattan malikanesinde, ister Hawaii’de bir çadırda veya bir apartman dairesinde olsun. distopik gelecek Roman, bir parça Edith Wharton ve tamamen yeni bir şeyle David Mitchell’i akla getiriyor.

Cennete A Little Life’ın yazarının bir başka muzaffer kurgu eseriyle sonuçlanan, ailelerin ve ülkelerin farklı şekillerde olabileceğine dair hayali ve gerçek araştırma arasındaki çizgiyi çekiyor . —Al Woodworth, Amazon Editörü

Ortam ne olursa olsun – geçmiş veya gelecek – TO PARADISE, Yanagihara’nın becerilerinin hipnotik birleşiminden kaynaklanır. Bir fısıltı aciliyetiyle, yumuşak bir sesle konuşuyor. Karşı konulmaz bir şekilde zorlayıcı hissettiren krizlere sokarken, bu karakterlere karşı bizi en samimi sempatiye çekiyor.” – Ron Charles, Washington Post

“Hanya Yanagihara, kehanet hissi uyandıran ama aslında insan temalarının en eskisinden yükselen bir romanda aşk ve tarihi sorguluyor: şevk, utanç ve en derin koruyucu içgüdülerimiz. Tüm yaratılış için yanan merhametli bir kalp olan savunmasız ama sağlam Charlie tarafından anlatılan bir gelecek inşa ediyor. To Paradise başlı başına bir dünya, büyük bir eser ve bize Amerikalı olmanın ne demek olduğunu anlatan ender kitaplardan biri.”– Louise Erdrich , Pulitzer Ödüllü The Night Watchman ve NYT Bestseller The Sentence’ın Yazarı

Bir önceki yazımız olan Nişanlı - Kiera Cass başlıklı kitabımızda Nişanlı - Kiera Cass, Nişanlı - Kiera Cass ekitap indir ve Nişanlı - Kiera Cass ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.