Cehennem (Providence Üçlemesi 2) - Jamie McGuire - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cehennem (Providence Üçlemesi 2) – Jamie McGuire

Cehennem (Providence Üçlemesi 2) – Jamie McGuire

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ağustos 14th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 352
Yazar: Jamie McGuire

704 Kişi Tarafından Görüldü

Cehennem (Providence Üçlemesi 2) romanı’ndan, Nina grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü okâbuslar dışında…

Nina ve nişanlısı Jared için bu kâbusların tek bir anlamı vardı: Yaklaşan tehlike ve Şeytanlarla yapılacak olası bir savaş… Tatlı Bela’nın yazarı Jamie McGuire, windfall üçlemesinin ikinci romanı Cehennem’de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek!

Cehennem kitabımız windfall serisinin ikinci kitabıdır. Birinci kitap incelemesinde bahsettiğim hush hush serisiyle olan benzerliği bu kitaba kadarmış çünkü kitabın fantastik ögeleri hush hushı geçiyor.  Ortada hem aşkın gücü söz konusu hem de cehenem ile bir savaş. Romantikliğin ağır basmasının yanında aksiyonun da azalmadığı bir kitap.

Heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Tüm kitap akıcı bir şekilde gidiyor….
Nina’nın geceleri sürekli gördüğü aynı kabusler Jared’ı ciddi anlamda tedirgin etmeye başlar. Bu kabusların gizemi çözmeye çalışıyorlar.
Nina ile Jared’in ilişkileri evlilik yönünde ilerlemeye devam ediyor.
Nina’ya aşık olan Ryan’ımız da var hatırlasınız.  Nina Ryan’ın Onun yüzünden ölüme gitmesini çok üzülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.