Cehennem (Blood for Blood 2) - Catherine Doyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cehennem (Blood for Blood 2) – Catherine Doyle

Cehennem (Blood for Blood 2) – Catherine Doyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Şubat 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 300
Yazar: Catherine Doyle

522 Kişi Tarafından Görüldü

Aile her şeyden önce gelir. Peki ya aşk?

 

Sophie, tepetaklak olmuş hayatını düzene sokmaya kararlıydı. Ailesini koruyacak ve hapsolduğu umutsuz aşk üçgeninden kurtulacaktı. Fakat hayatın onun için bambaşka planları vardı.

 

Rakip bir mafya ailesi, çok yakında Falconelerle aralarındaki kırılgan barışı bozmayı planlıyordu. Kalbi ile kan bağları arasında kalan Sophie ise en kötü kâbuslarında bile görmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacağını bilmeden, büyük bir komplonun en önemli oyuncusu olmak üzereydi.

Özet

Sophie’nin hayatı alt üst olmuştur ve işleri yoluna koymaya kararlıdır. Ama unutmaya çalıştığı her şeyi temsil eden Falcone kardeş Nic, aşklarından vazgeçmez  ve Luca’nın rahatlık için tuttuğu bıçağıdır.

 

Kısa süre sonra başka bir mafya klanı kırılgan barışı bozar – ve kalbi bir yöne, kanı başka bir yöne çekilirken Sophie her zamankinden daha derinlerdedir.

Bir önceki yazımız olan Onu Bul (Dedektif DD Warren) - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda Onu Bul (Dedektif DD Warren), Onu Bul (Dedektif DD Warren) ekitap indir ve Onu Bul (Dedektif DD Warren) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.