Çarpılma (Çarpılma Serisi 1. Kitap) - Colleen Hoover - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çarpılma (Çarpılma Serisi 1. Kitap) – Colleen Hoover

Çarpılma (Çarpılma Serisi 1. Kitap) – Colleen Hoover

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Haziran 9th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 320
Yazar: Colleen Hoover

2.700 Kişi Tarafından Görüldü

Hiçbir yerde değilim,Bana biraz yer ekler misin?”
The Avett Brothers, Salina

Çarpılma, Aşkı şiir tadında mı yaşamak istersin… yoksa kalbinin derinliklerine işleyen bir acıyla mı?

On sekiz yaşındaki Layken babasının ölümünün ardından hem annesine hem de küçük kardeşine destek olur. Her ne kadar yaşadığı acının üstesinden gelmiş gibi görünse de genç kız içten içe tüm umudunu kaybetmektedir.

Bu sırada varlığıyla nefesini kesen yirmi bir yaşındaki, yakışıklı komşusu Will karşısına çıkar. Will’in şair atışmalarına olan tutkusu Layken’i kendisine hayran bırakır.

İlk buluşmaları muhteşemdir. Birbirleri için özel olduklarını hissedip birçok ortak yanları olduğunu fark ederler. İkili birbirine artık sırılsıklam âşıktır. Ancak şaşırtıcı gerçekle ilişkileri çok geçmeden bambaşka bir hal alır.

Bir araya gelmelerine ve aynı zamanda ayrılmalarına neden olan duyguları arasında bir denge kurmaya çalışırken, günlük etkileşimleri bile onlara acı vermeye başlayacaktır.

Kalplerinde gizledikleri gerçeği ve aşkın pişmanlıkla sonlanmadan doyasıya yaşandığı bir geleceği hayal edip ifade edebilecekleri tek yer ise şiirlerdir.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Çarpılma (Çarpılma Serisi 1. Kitap) – Colleen Hoover” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.