Çaresiz Kararım - Ariana Godoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çaresiz Kararım – Ariana Godoy

Çaresiz Kararım – Ariana Godoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Şubat 6th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 298
Yazar: Ariana Godoy

353 Kişi Tarafından Görüldü

Çaresiz Kararım Orjinal adı my desperate decision;  

Yapılacakları değiştirmek, yapılacakları yıkmak için bir gece yeterliydi. Ailemi sevdiğim her şeyle bitirdi ve neden beni sağ bıraktı,

neden?

iyi yaşamda, kötü günde, in zor gün, in zor gün.

Hayatta kalmak benim günlük ekmeğim oldu ve o gece hiç niyetim olmadı yokken bir saniye bile geçmiyor, yüzünü kayıtlar, adalet için teşhis et.

Tek tanık benim, o katilin saldırılarından kurtulan tek kişi, yardım edemem çünkü hiçbir şey hatırlamıyorum.

Bu, benim ailemle ve ailemle ilgili olarak, her gün kurbanı olarak benim düello yapıyorlar.

Ama pes etmeyeceğim, onu anacağım,

Niyet’te hayatımı kaybetsem de onu yakalayacağım.

KARAKTERLER HAKKINDA DETAY

Fleur: sarışın, mavi gözlü ve çok mütevazı ve utangaç

Pierce: kibirli, siyah saçlı, gri gözlü, zeki, koruyucu ve sosyopat

Mason: Kibirli, zeki, fevri, esmer, heterokromisi var ve bir gözü mavi, diğeri kahverengi psikopat.

Özet

Fleur Dupont, Kanada’da yaşayan Fransız bir kızdır. Şu anda kasabasında bir psikiyatri hastanesinde yaşıyor. Orada hastaneye kaldırılır çünkü kendisi hariç tüm ailesini bilinmeyen bir cinayet öldürür.

Bu onun depresyonuna ve diğer ilgili rahatsızlıklara neden oldu. Bütün bu cinayetle ilgili sorun, Fleur’un o gece olan hiçbir şeyi hatırlamamasıdır. Hastanede geçirdiği ilk gece Fleur kendi canını almaya çalışır çünkü tüm sevdiklerinin ölümünden sonra varlığını sürdürmek için hiçbir nedeni kalmaz.

Çaresiz kararını gerçekleştirdikten sonra, başka bir hastane hastası olan Pierce ortaya çıkar, kısa ama yoğun bir konuşmanın ardından bu çocuk, kahramanımızın fikrini değiştirerek hayatını kurtarır. Haftalar geçer ve hipnoz uyguladıktan sonra Fleur o gece olanlarla ilgili bazı şeyleri hatırlar.

Bütün bunlar onu Mason’la tanışmaya götürür. hastanenin tehlikeli katında bulunan hastanenin başka bir üyesi. Ama o gece olanlar hakkında Fleur’a bilgi vermeyi başarıyor. «cinayet her zaman sandığınızdan daha yakın Fleur, böyle devam ederseniz sandığınızdan daha erken öleceksiniz», bu kitaptaki en önemli satırlardan biridir. Tüm bu süre boyunca (haftalar) Pierce ve Fleur bir romantizm geliştirir.

Romanın sonuna geldiğinizde sizi şok edecek inanılmaz bir dönüş var.

Bir önceki yazımız olan Lailah - Nikki Kelly başlıklı kitabımızda Lailah - Nikki Kelly, Lailah - Nikki Kelly ekitap indir ve Lailah - Nikki Kelly ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.