Cam Şato (Cam Şato Serisi 1) - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cam Şato (Cam Şato Serisi 1) – Sarah J. Maas

Cam Şato (Cam Şato Serisi 1) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 440
Yazar: Sarah J. Maas

987 Kişi Tarafından Görüldü

Cam Şato (Cam Şato Serisi 1) – Sarah J. Maas; Karsınızda Suikastçılar Kraliçesi Celaena Sardothien. Celaena ömür boyu hapse mahkûm edilmişti. Oysa o, eğitimli bir suikastçıydı, benzerlerinin en iyisiydi ama bir hata yapmış ve yakalanmıştı.

Genç yüzbaşı Westfall ona bir teklifle geldi. Celaena, kraliyetin en yetenekli savasçıları ve suikastçılarıyla katılacağı ölümüne bir yarışmada veliaht Prens Dorian’ı temsil edecek.

Yarışmayı kazanırsa kralı korumaya ve sonrasında özgür bırakılmaya hak kazanacak. Ama önce bir biri ardına ortaya çıkan cinayetlerin katilini bulmalı ve hayal bile edemeyeceği bir geleceğe hazırlanmalı.

Özet

Celaena Sardothien ile tanışın. Güzel. Ölümcül. Büyüklük için tasarlanmıştır. Endovier’in karanlık, pis tuz madenlerinde, on sekiz yaşındaki bir kız müebbet hapis cezasını çekiyor.

Eğitimli bir suikastçı, türünün en iyisi ama ölümcül bir hata yaptı: yakalandı. Genç Kaptan Westfall ona bir anlaşma teklif ediyor: büyük bir fedakarlık karşılığında özgürlüğü.

Celaena, ülkedeki en yetenekli hırsızlar ve suikastçılarla savaşan, ölümüne bir turnuvada prensi temsil etmelidir. Yaşa ya da öl, Celaena özgür olacak. Kazan ya da kaybet, gerçek kaderini keşfetmek üzere. Ama katilinin kalbi eriyecek mi?

Cam Şato Serii 1 fuul (Yabancı kaynaktan çeviri) pdf indir

Bir önceki yazımız olan Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 - Takaya Kagami başlıklı kitabımızda Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5, Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 ekitap indir ve Efsanevi Kahramanın Efsanesi 1 Ve 5 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Cam Şato (Cam Şato Serisi 1) – Sarah J. Maas” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.