Bütün Şeytanlar Burada - Louise Penny - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bütün Şeytanlar Burada – Louise Penny

Bütün Şeytanlar Burada – Louise Penny

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 13th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 593
Yazar: Louise Penny

506 Kişi Tarafından Görüldü

çok satan 1 numaralı yazar Louise Penny’nin 16. romanı, Sûreté du’nun Başmüfettişi Armand Gamache’yi bulur Quebec, Işık Şehri’ndeki uğursuz bir komployu araştırıyor

Paris’teki ilk gecelerinde, Gamaches, Armand’ın vaftiz babası milyarder Stephen Horowitz ile bir bistro akşam yemeği için bir aile olarak bir araya gelir. Yemekten sonra birlikte eve yürürken, Stephen’ın Gamache’nin kaza değil, yaşlı adamın hayatına kasten bir girişim olduğunu bildiği bir olayda yere yığıldığını ve ciddi şekilde yaralandığını dehşet içinde izliyorlar.

Onları Armand’ın vaftiz babasının onlarca yıldır sakladığı sırların derinliklerine gönderir.

Yakında tüm aile bir yalan ve aldatma ağına yakalanır. Gamache gerçeği bulmak için arkadaşlarına, meslektaşlarına, içgüdülerine, kendi geçmişine güvenip güvenemeyeceğine karar vermek zorunda kalacaktır.

Çünkü Işık Şehri bile uzun gölgeler yaratır. Ve o karanlıkta şeytanlar saklanır.

2020 nin en İyi Polisiye Romanı

Armand’ın vaftiz babası zengin sanayici Stephen Horowitz de dahil olmak üzere Gamache ailesi, Annie ve Jean-Guy’un kızının doğumunu beklemek için Paris’te toplanır.

Sûreté’nin kaynakları arkasında olmadan Işık Şehri’nde olası bir katili yakalamak için mi? Zorlu. Gamache ailesinin işleyişine dair bu büyüleyici bakışa rağmen, şunu düşünenler olacaktır:

Three Pines’ı sonuna kadar ziyaret etmediğimiz bir Gamache kitabı mı? kız, olmayan! Emin olun, Penny bir eliyle alıyor, diğeriyle veriyor. Serinin on altıncı girişi, esasen hayranların seveceği bir başlangıç ​​hikayesidir;

Louıse Penny nin Cellat “THE HANGMAN” 30 sayfalık kısa polisiye romanınıda okuyabilirsiniz

Cellat LOUISE PENNY pdf indir

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.