Bunu Nasıl Ödeyeceksiniz? - Ryan Cooper - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bunu Nasıl Ödeyeceksiniz?  – Ryan Cooper

Bunu Nasıl Ödeyeceksiniz? – Ryan Cooper

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 29th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 247
Yazar: Ryan Cooper

252 Kişi Tarafından Görüldü

Bunu Nasıl Ödeyeceksiniz? (Siyasetin En Aptal Sorusuna Akıllı cevaplar) Politikamız ve ekonomimiz arasındaki ilişkiye dair ikna edici bir alternatif bakış.

Amerika genelinde yapısal sorunlar daha da kötüye gidiyor. Ekonomik eşitsizlik yıldız dağı zirvelerine yakın, sağlık sistemi karmakarışık ve iklim krizi büyümeye devam ediyor.

Bu soru, serbest piyasaya herhangi bir müdahaleyi en aza indirerek, politikanın öne çıkmasını engellemek için tasarlanmıştır. Her iki tarafı da ele geçiren ekonomik bir ideoloji olan neoliberalizmden geliyor.

Taraftarlar, piyasaların doğal olarak meydana geldiği ve apolitik olduğu ve ekonominin çok fazla manipülasyonunun toplumumuzu parçalayacağı konusunda ısrar ediyor.

Çoğu ilerici bunu içgüdüsel olarak anlıyor, ancak birçoğu etkili ekonomik karşı savlar yapmak için arka plan bilgisinden yoksun.

Bunu Nasıl Ödeyeceksiniz? politika yapıcıların ve vatandaşların benzer şekilde neoliberal mantığın en köklü hatlarına saldırmak ve bu uzun süredir devam eden yanlış anlamaları tersine çevirmek için kullanabilecekleri ilgi çekici tartışmalar ve ayrıntılı stratejilerle doludur. Eşit parçalar ekonomik teori, tarih ve siyasi polemik, bu, gelecekteki kilit savaşları kazanmak için önemli bir yol haritasıdır.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Esra Ezmeci başlıklı kitabımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap indir, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever ekitap oku ve Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.