Bumerang Serisi - 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap Pdf EPUB indir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap Pdf EPUB indir

Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap Pdf EPUB indir

Eklenme: Nisan 29th, 2022

46 Kişi Tarafından Görüldü

Etkin Konu özetleri
Aşamalı Testler:
Kavratan Testler
Bumerang Testler
Beceri Testleri
Görsel öğrenme destekli
Tamamı video çözümlü
Akıllı tahta uygulaması
Uzaktan eğitim destekli
Değerli Öğretmenlerimiz,
“Bumerang” serisinde yer alan kitaplarımız etkinlikti bir soru bankası olmasının ötesinde, eğitim öğretim sürecinde en büyük destekçiniz ve muhtemel en iyi yol arkadaşınız olacak bir defter formatında hazırlandı.
“Bumerang Serisi” içinde yer alan “8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük” kitabı hazırlanırken başarıya ulaşmada bilginin bumerang etkisinden yararlanıldı. Her bir kazanım, onu en küçük ayrıntısına kadar ele alan etkinliklerle desteklendi. Bu etkinlikler ile hem öğrencilerinizin derse etkin bir şekilde katılımını sağlayacak hem de eksiklikleri hemen fark edebilecek ve tam öğrenmeyi sağlayacaksınız.
 
Sevgili Öğrencilerimiz,
Bu kitapta yer alan etkin kısa özetler konuları kolayca kavramanızı sağlayacaktır. Çözümleriniz için aynlan kenar boşlukları defter gibi kullanabilecek hem de soru çözerken ilginç bilgi ve ipuçlanndan yararlanabileceksiniz. Kenarlarda yer alan
bumerang bilgi ve ipuçlanyla konu tekrarı yaparken etkinliklerle öğrendiklerinizi eğlenceli bir şekilde pekiştirebilirsiniz.
Bu kitaptaki aşamalı sorularla hem “T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük” alanında yetkinliğinizi artıracak hem de yeni nesil soru çözme becerinizi geliştireceksiniz. Çünkü kavradığınız konuları “Kavratan Testler” ile pekiştireceksiniz, devamında yer alan ve sizi yeni nesile taşıyan “Bumerang
Testler” ile uygulama becerisi kazanacaksınız, ünite sonlarındaki “Beceri Testleri” ile de bilginin beceriye dönüşme surecini deneyimleyerek yeni nesil soru çözmenin keyfini yaşayacaksınız. Aynı zamanda kendinizi LGS’ye hazır hissedeceksiniz. Dilediğiniz zamanda çözüm videolarına ulaşabileceksiniz.
Başarıda bumerang etkisini merak ediyorsan, haydi başlayalım!
Şimdi “Bumerang” zamanı…
 

Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap isimli ders kitabı 224 sayfadan oluşmaktadır ; Emre Tezcan tarafından yazılmış ve GÜNAY YAYINLARI yayın evi tarafından 19.03.2021 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap ders kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap EPUB indir. Bumerang Serisi – 8. Sınıf Etkinlikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük / Akıllı Defter Kitap E-kitap indir.

Bir önceki yazımız olan 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamik Soru Bankası Pdf EPUB indir başlıklı kitabımızda 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamik Soru Bankası ders kitabı, 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamik Soru Bankası epub indir ve 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamik Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.