Bu Asi Kalp - Katherine Locke - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bu Asi Kalp –  Katherine Locke

Bu Asi Kalp – Katherine Locke

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 357
Yazar: Katherine Locke

210 Kişi Tarafından Görüldü

 

Sidney Taylor Honor ödüllü Katherine Locke’tan, İkinci Dünya Savaşı sonrası masalsı, renksiz bir Budapeşte’de geçen, öğrenci liderliğindeki 1956 Macar devriminin fırtınalı bir hikayesi – ve Komünizm ile SSCB’nin Doğu Avrupa’daki etkisine tam zamanında bir bakış.

 

Budapeşte’nin ortasında bir nehir var. Csilla, nehrin sihir olduğunu biliyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında nehir, ailesini en çok ihtiyaç duydukları anda – Holokost’tan – güvende tuttu. Ama bu, komünistlerin iktidarı ele geçirmesinden önceydi. Ailesi Sovyet polisi tarafından öldürülmeden önce. Csilla, babasının mirası hakkında unutmayı dilediği şeyleri öğrenmeden önce.

 

Şimdi Csilla başını önüne eğmiş, kendisini hiç sevmediği bu ülkeden kaçmayı planlamaktadır. Ancak özenle hazırladığı planları, ebeveynleri beklenmedik bir şekilde herkesin önünde aklandığında alt üst olur. Diğer ülkelerdeki protestolar Macaristan’da daha büyük bir devrimin konuşulmasını teşvik ederken, Csilla, derinden kusurlu ülkesinin vaadine ve büyüsüne, onu kurtarmak için hayatını riske atacak kadar mı yoksa yanmasına izin mi vermesi gerektiğine karar vermeli. zemin.

 

Queer temsili, fabulist unsurlar ve çok önemli ama az bilinen bir tarihsel an ile Bu Asi Yürek , Katherine Locke’un güç gösterisidir.

 

“Kuir Yahudi karakterleri merkeze alan, akıldan çıkmayan, güzel bir okuma.”  BuzzFeed

Bir önceki yazımız olan Kün - Sezgin Kaymaz başlıklı kitabımızda Kün - Sezgin Kaymaz, Kün - Sezgin Kaymaz ekitap indir ve Kün - Sezgin Kaymaz ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bu Asi Kalp – Katherine Locke” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.