Bu Adam - Jodi Ellen Malpas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bu Adam – Jodi Ellen Malpas

Bu Adam – Jodi Ellen Malpas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 26th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 507
Yazar: Jodi Ellen Malpas

2.808 Kişi Tarafından Görüldü

 

Erkek karakteri Jese Ward, kendisinin büyük bir arazi üzerine kurulu malikanesi var, otel olarak kullanıyor görünüşte,ama geçmişi hakkında pek fazla bir bilgi yok, amcasından miras kalan işleri devraldığını ve ailesiyle konuşmadığını biliyoruz, fakat kendisi de en az Ava kadar Abaza çıktı düz duvara tırmanan cinsinden.

Genç iç mimar Ava O’Shea’nin, Manor’da onu neyin beklediğine dair hiçbir fikri yoktu. Ava başvuru görüşmesinde karşısına sıradan, hantal bir beyin çıkacağını düşünür, ancak karşısına müthiş yakışıklı, öz güveni yüksek, zevk peşinde koşan ve bu uğurda hiç sınır tanımayan bir çapkın olan Jesse Ward çıkar.

Fakat karşısına çıkan hayal ettiğinin tam tersi genç, bronz tenli, yeşil gözlü uzun boylu, atletik bir sarışın.


İkili arasında dengesiz bir ilişki var, birbirlerini doğru dürüst tanımadan bu yoğunlukta bir ilişkiye başlamaları çok saçmaydı, güya Ava adamın malikanesindeki odaların mimarisi için çalışacaktı,

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bu Adam – Jodi Ellen Malpas” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.