Bizimle Başladı Bizimle Bitti - Colleen Hoover - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti  –  Colleen Hoover

Bizimle Başladı Bizimle Bitti – Colleen Hoover

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Kasım 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 280
Yazar: Colleen Hoover

6.444 Kişi Tarafından Görüldü

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Orjinal adı: “It Ends with Us” İçine doğdukları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden beraber gelmeye çalışan Lily ile Atlas’ın hayatlarındaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor. İlginç tesadüflerle bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti, asla vazgeçmeyen ve “yüzmeye devam etmek” isteyenlerin kitabı; başkaldırının ve empatinin yazıya dökülmüş hâli…

“Colleen Hoover, cesaretle, umutla ve gözyaşlarıyla inşa ettiğimiz aşkın kırılganlığını hatırlatıyor bize. Kalbi çarpan herkes bu kitabı okumalı.” Kami Garcia, The New York Times çoksatan yazarı

Özet

Bazen seni en çok üzen seni sevendir.

Bu yüzden, Ryle Kincaid adında muhteşem bir beyin cerrahı ile bir kıvılcım hissettiğinde, Lily’nin hayatındaki her şey aniden gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor.

Ryle iddialı, inatçı, hatta belki biraz kibirlidir. Ayrıca hassas, zeki ve Lily’ye karşı tam bir zaafı var. Ve önlüklerdeki görünüşü kesinlikle acıtmıyor. Lily onu kafasından atamaz. Ancak Ryle’ın ilişkilere karşı tam bir isteksizliği rahatsız edici.

Yeni ilişkisiyle ilgili sorular onu bunalttıkça, Atlas Corrigan’ın ilk aşkı ve geride bıraktığı geçmişle bağlantısı hakkındaki düşünceleri de bunalıyor. O onun akraba ruhuydu, onun koruyucusuydu. Atlas aniden yeniden ortaya çıktığında, Lily’nin Ryle ile inşa ettiği her şey tehdit altındadır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.