Bizi Asla Ayırmayın 1 - Monica Murphy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bizi Asla Ayırmayın 1 – Monica Murphy

Bizi Asla Ayırmayın 1 – Monica Murphy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Temmuz 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 392
Yazar: Monica Murphy

321 Kişi Tarafından Görüldü

Sekiz yılın bir anda nasıl yok olabileceği delice. Katie Watts’a bir bakış ve ben yeniden on beş yaşında bir çocuğum – korkmuş bir kızı kaçıran sapıktan kurtarmak için her şeyi riske atan kişi. Artık büyüdü – güzel, sessiz, sakin – ve hikayesini dünyaya anlatıyor. Beni tahmin edebileceğinizden daha fazla şekilde içine alan bir hikaye. Bana koruyucu meleği derdi. Elbette, hayatımı riske attım ama uğruna ölmeye değerdi.

 

Onunla iletişim kurmam gerekiyor. Sadece güvende olduğundan emin olmak için.

 

Bir şekilde yeniden bağlanıyoruz. Arkadaş oluyoruz. . . ama ben daha fazla istiyorum. Onu benim yapmak istiyorum. Ve o da beni istiyor. Kim olduğumu biliyor mu? Beni anladı mı? Henüz değil. Ama yapacak. Bu arada, o hayvanın üzerindeki etkisi ne olursa olsun gittiğinden emin olmam gerekiyor.

 

Evet, onunla bu anları çalıyorum. Onları tatmak. Yakında gerçekte kim olduğumu öğreneceğini bilerek, korkarak. Ve her şey dağılacak . Hepsi ölüm hücresinde oturan çarpık, sapık canavar yüzünden. Onu kaçıran. Hüküm giymiş bir seri katil.

 

Babam.

Bir önceki yazımız olan Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten başlıklı kitabımızda Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten, Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten ekitap indir ve Seni Kurtarmak 2 - Mona Kasten ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.