Bize Güzel Bir Son Lazım - Gökçe Dölek - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bize Güzel Bir Son Lazım – Gökçe Dölek

Bize Güzel Bir Son Lazım – Gökçe Dölek

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 27th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 272
Yazar: Gökçe Dölek

935 Kişi Tarafından Görüldü

Narsist bir adam ile ilişki bağımlısı bir kadının çarpışması…

Kaya ve Narin’i yaraları bir araya getirir. Birbirlerine asla şifa olamayacakları iki kişi arasındaki ilişki, yaralarına dokundukça, acıtacakları yerleri öğrendikçe şiddetle birbirlerine http://nevsehirgundem.com/ bağlanmalarına, çalkantılı ve çok tutkulu bir aşk yaşamalarına sebep olacaktır.

Çünkü aşk; bir şeyin eksikliğini başka bir şey ile doldurma ihtiyacıdır.

Aşkın sarsıcı durumunu, bir kurgu ile okurla buluşturan Gökçe acıgöl escort Dölek, içimizdeki Kayalara ve Narinlere çok içten bir yerden dokunuyor.


Aşk güçlü öyle çözülmeyen bir sihirdi ki, sihir kendini bitirdiğinde yeni bir sihirin etkisi olmazdı. Çünkü aşk, sıradan her hangi birini gözünde büyütme ve aldanma isteğidir.

Aşk kişinin bir başkası üzerinden kendi eşsizliğini deneyimleme arzusudur.Aşk diğerine yönelir çünkü aşk daki arzu diğerinin gözlerinden kendi güzelliğini görmek,diğerinin sözlerinden kendi şarkısını dinlemek,diğerinin dokunuşlarındaki kendi yüreğinin hissetmek ve diğerinin tadında kendini bulmaktır.

Birine aşık olmak belkide sadece aynaya bakmaktır.Hepimiz gerçekte yalnızca kendimizi arıyoruzdur.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.