Bir Sırrım Var (Rizzoli Ve Isles Serisi 12) - Tess Gerritsen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Sırrım Var (Rizzoli Ve Isles Serisi 12) – Tess Gerritsen

Bir Sırrım Var (Rizzoli Ve Isles Serisi 12) – Tess Gerritsen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 15th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 312
Yazar: Tess Gerritsen

19.947 Kişi Tarafından Görüldü

Korku filmi yapımcısı genç bir kadınla, bekar bir muhasebecinin cesedi bulunduğunda bu iki farklı cinayeti birbirine bağlayan hiçbir kanıt yoktur ortada. Cesetlerde belirgin yaralar bulunsa da ölüm sebebi belli değildir. Adli tabip Maura Isles bu iki cinayetin birbirine bağlı olabileceğini düşününce, dedektif Jane Rizzoli  hummalı bir araştırmaya girişir.

Soruşturma geçmişte büyük bir taciz vakıasının kurbanı olan genç bir kadına, gerçek bir hikayeye dayanması muhtemel bir korku filmine, gaddar ve sıra dışı ölümlere maruz kalmış azizlere doğru genişler. Tam katili köşeye sıkıştırdıklarını düşündüklerinde çok uzun süre saklı kalmış bir sır yüzeye çıkıp başka masumların da hayatını tehdit etmeye başlar…

 

Kitap temel olarak akıcı ve bir sonraki adımın pek de tahmin edilemediği bir kurgu üzerinden ilerliyor. Bu sayede kitabın başından sonuna kadar okuyucunun ilgisi de hikayeye çekilmiş oluyor.

Artık polisiye romanlarının alışılagelmiş süreçlerinden olan “Katil her zaman daha derinde gizlidir” ve “Doğru bildiklerimiz aslında her zaman doğru değildir”  süreçleri üzerine ilerleyen kitabımız klasik bir Tess Gritsen kitabı olarak rahatlıkla ele alınabilir.

Kitabımızda bir seri katil ile karşı karşıya kalan dedektiflerimiz olayların içerisine girdikçe aslında her şeyin 20 yıl önce yaşanan bir cadı avına dayandığını fark ederler. Ancak işler sandıklarından daha karışık ve karşılarındaki katil oldukça zekidir.

Bu karmaşaya cinayet vakıalarını takip eden dedektiflerin ve adli tıp uzmanının özel hayatlarındaki karmaşalar da eklenince romandaki çeşitlilikte tamamlanmış oluyor.

Tabi ki bu noktada daha önceki kitapları okumayan okuyucular bazı olayların geçmişini tam olarak anlayamaya biliyorlar. Aynı şekilde bazı yan karakterlerin aslında daha önceki süreçte olaya ne kadar dahil oldukları konusunu da kaçırmış oluyorlar. Ancak bu detayların kaçırılmış olması kitabın ana akışına ve hikayenin bütününe olumsuz bir etki yaratmıyor.

Baştan da belirttiğimiz gibi Polisiye ve Gerilim türü kitapları seven tüm kitapseverler için oldukça başarılı bir olay kurgusu üzerinden ve çeşitliliği sağlayan ek etkenlerin hikayeye eklenmesi ile ilerleyen bir kitap

Bir önceki yazımız olan Nefret Oyunu - Sally Thorne başlıklı kitabımızda Nefret Oyunu Sally Thorne ekitap indir, Nefret Oyunu Sally Thorne ekitap oku ve Nefret Oyunu Sally Thorne pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bir Sırrım Var (Rizzoli Ve Isles Serisi 12) – Tess Gerritsen” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.