Bir İpucu Alın Dani Brown - Talia Hibbert - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir İpucu Alın Dani Brown  – Talia Hibbert

Bir İpucu Alın Dani Brown – Talia Hibbert

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Şubat 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 298
Yazar: Talia Hibbert

131 Kişi Tarafından Görüldü

Danika Brown ne istediğini biliyor: profesyonel başarı, akademik ün ve tüm bu kariyer kaynaklı gerilimi azaltmak için ara sıra samanlıkta yuvarlanmak. Ama romantizm?

Orada bulundum, yaptım, tişörtü yaktım. Romantik partnerler, cinsiyetleri ne olursa olsun, en iyi ihtimalle bir oyalama ve en kötü ihtimalle bir boşaltımdır.

Bu yüzden Dani evrenden menfaatleri olan mükemmel bir arkadaş ister – skoru bilen ve yatak odasının yolunu bilen biri. Kara kara düşünen güvenlik görevlisi Zafir Ansari, Dani’yi işyerinde ters giden bir yangın tatbikatından kurtardığında, bu bariz bir işarettir:

Kısa Alıntı

Doktora öğrencisi Dani ve eski rugby oyuncusu Zaf’ın kaderi birlikte uyumak. Ancak o bu gerçeği açıklayamadan, kahramanca kurtarmanın bir videosu viral hale gelir. Artık internetin yarısı #DrRugbae’yi gönderiyor ve Zaf, Dani’ye birlikte oynaması için yalvarıyor.

Görünüşe göre çocuklar için yaptığı spor yardım kuruluşu reklamı gerçekten kullanabilirdi. Çocuklara yardım etmek için yalan söylemek?

Kim reddeder ki?

Dani’nin planı basit: Halkın içinde sahte bir ilişki kurmak, sahne arkasında Zaf’i baştan çıkarmak. Sorun şu ki, huysuz Zaf gizlice umutsuz bir romantiktir ve Dani’nin taş gibi gerçekçiliğini bozmaya kararlıdır. Çok geçmeden, onun korkularını pisliğe bulaştırıyor. Ama eski spor yıldızının kendine has sorunları var ve kalbinin etrafındaki duvarlar kalçaları kadar kalın.

Birden Dani’nin hayalini kurduğu kolay iş, tezinden daha karmaşık hale gelir. Dileği geri mi tepti? Odağı test ediliyor mu? Yoksa evren ondan bir ipucu almasını mı bekliyor?

korkularını pisliğe bulaştırıyor. Ama eski spor yıldızının kendine has sorunları var ve kalbinin etrafındaki duvarlar kalçaları kadar kalın. Birden Dani’nin hayalini kurduğu kolay iş, tezinden daha karmaşık hale gelir. Dileği geri mi tepti?

Odağı test ediliyor mu?

Yoksa evren ondan bir ipucu almasını mı bekliyor? korkularını pisliğe bulaştırıyor. Ama eski spor yıldızının kendine has sorunları var ve kalbinin etrafındaki duvarlar kalçaları kadar kalın.

Birden Dani’nin hayalini kurduğu kolay iş, tezinden daha karmaşık hale gelir. Dileği geri mi tepti?

Odağı test ediliyor mu?

Yoksa evren ondan bir ipucu almasını mı bekliyor?

Bir önceki yazımız olan Doğum Günü Kızı - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Doğum Günü Kızı - Haruki Murakami, Doğum Günü Kızı - Haruki Murakami ekitap indir ve Doğum Günü Kızı - Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.