Bir Aşk Masalı (Princes Serisi 3) - Elizabeth Hoyt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Aşk Masalı (Princes Serisi 3) – Elizabeth Hoyt

Bir Aşk Masalı (Princes Serisi 3) – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Nisan 21st, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Elizabeth Hoyt

2.774 Kişi Tarafından Görüldü

Çirkinin Aşığı ve Kalbimi Sana Verdim romanlarıyla okurların gönlünde taht kuran Elizabeth Hoyt yeni romanıyla ve yalın anlatımıyla okurlarının gönlünü bir kez daha fethedecek sizi yine kendine hayran bırakacak.

Şeytan Melekle Karşılaştığında

Taşra kızı Lucy Craddock Hayes rutin geçen hayatından oldukça memnundur. Ta ki çıplak yaralı bir adamla karşılaşıp masumiyetini sonsuza dek kaybedinceye kadar.

Onu Cennete De Sürükleyebilir

Vikont Simon Iddesleigh düşmanları tarafından ölesiye dövülmüştür. Şimdiyse onlardan bunun intikamını almakta kararlıdır. Ancak Lucy onu sağlığına kavuştururken genç kızın kendisine gösterdiği dürüstlük bitkin duygularını altüst eder ve ikisini de birbirine aşık eder.

Cehenneme De

Genç adamın onuru Lucy’yle birlikte olmasını engellerken düşmanları sevdiği kadın için bir tehdit oluşturmaya başlarlar.

Simon düşmanlarıyla olan savaşını sürdüre dursun, Lucy de Simon’ın ruhunu kurtarabilmek adına verdiği savaşı elindeki tek silahla kazanmaya çalışmaktadır: Aşkı..

“İnanılmaz güçlü karakterler, gerçekçi bir anlatım ve tutkulu bir aşk hikâyesi.”
-Publishers Weekly-

“Romantizm ve entrikanın etkileyici bir karışımı olan Bir Aşk Masalı Hoyt’un tarihî romans türünde verdiği eserler arasında kesinlikle bir mihenk taşı olacak.”
-Lettetia Elsasser-

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bir Aşk Masalı (Princes Serisi 3) – Elizabeth Hoyt” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.