Bininci Kat 2 (Yükseklik Sarhoşluğu) - Katharine McGee - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bininci Kat 2 (Yükseklik Sarhoşluğu) – Katharine McGee

Bininci Kat 2 (Yükseklik Sarhoşluğu) – Katharine McGee

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mayıs 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 507
Yazar: Katharine McGee

302 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Çok yükseğe çıkarsan sarhoş olmamaya çalış çünkü tüm zirvelerin bir adım ötesinde korkunç bir düşüş vardır.

 

Yer, New York; yıl, 2118; yeterince istersen her şeyin mümkün olduğu partıltılı bir gelecek. Bin katlı Kule’nin tepesinde, yüksek teknolojinin ışıltılı cazibesi, skandallarla dolu hayatları saklıyor. Leda’nın hayatı, o korkunç geceyle mahvoldu.

 

Şimdi gerçeğin açığa çıkmaması ve tanıkları izlemesi için Watt’a şantaj yapıyor. Birbirinden nefret eden Leda ve Watt savruldukları yolda bir çıkış arıyor. Rylin zenginlerin okulundan burs aldığı için bir türlü sevinemiyor, çünkü orası Cord’un okulu; yalanlarla kandırıp kalbini kırdığı ve hâlâ âşık olduğu Cord’un. Avery, ona yasak olan aşkının peşinden umutsuzca koşuyor, birarada güvende olmak için çaresizce çırpınıyor.

 

Gizemli ve baştan çıkarıcı Calliope annesiyle New York’a geldiğinde, çok fazla sır açığa çıkıyor. Kule’de kimse güvende değil çünkü biri intikam almak için herkesi izliyor.

Bir önceki yazımız olan Bininci Kat - Katharine McGee başlıklı kitabımızda Bininci Kat - Katharine McGee, Bininci Kat - Katharine McGee ekitap indir ve Bininci Kat - Katharine McGee ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.