Bilgeliğin Anahtarı (Key Trilogy 2) - Nora Roberts - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bilgeliğin Anahtarı (Key Trilogy 2) – Nora Roberts

Bilgeliğin Anahtarı (Key Trilogy 2) – Nora Roberts

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Şubat 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 748
Yazar: Nora Roberts

596 Kişi Tarafından Görüldü

Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, ‘Anahtar’ üçlemesinin ikinci kitabı olan ‘Bilgeliğin Anahtarı’nda da dizinin ilk kitabı ‘Işığın Anahtarı’nda olduğu gibi, hayal gücünün sınırlarını zorlayarak bir yirmi birinci yüzyıl masalı anlatmaya devam ediyor.

Kişilikleri birbirinden fazlasıyla farklı üç genç kız, hayatı aydınlatan sanatın, bilgi ile gerçekliğin ve cesaretle yiğitliğin anahtarlarını ararken, kendileriyle yüzleşip mutluluğu ve aşkı buluyorlar.

Bu kez, ikinci kitabın baş kahramanı olan kitap kurdu Dana, Bilgeliğin Anahtarı’na ulaşmak için, kitap sayfaları arasında zorlu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor…

Erkek kahramanlarını çok iyi anlayan ve anlatan; güçlü kadın kahramanlarını hayata çok yakın çizen ve aşkı en güzel yazan Nora Roberts, bu üçlemesinde okurunu hem heyecanlandırıyor hem de düşündürüyor.

‘Anahtar Üçlemesi’ serisinin ikinci kitabı olan ‘Bilgeliğin Anahtarı’ fantastik, romantik, macera, gizem ve aşkın harmanlanmış, sürükleyici olay örgüsüyle her ne kadar birinci kitaptan dolayı olayların gelişimi ve sonucu tahmin edilse bile heyecanla okunuyor.

Kitabın baş karakteri olan kütüphane görevlisi ve tam bir kitap aşığı olan Dana, sıra kendisinde olduğu için arkadaşlarının yardımı ile anahtarı bulmaya çalışıyor.

Giriş

Dana Steel, kendini uyumlu, açık fikirli biri olarak görürdü. Oldukça sabırlı, hoşgörülü ve şakacıydı. Bazıları onun hakkında böyle düşünmeyebilirdi, ama onlar Dana hakkında ne biliyorlardı ki?

Bir ay içinde, kendisinin hiçbir hatası olmadığı halde, hayatı keskin bir dönüşle tamamıyla yabancı ve gizemli bir alana kayıvermişti. Öyle ki, genç kadın, nasıl bir yol izleyeceğini ya da neden değiştiğini kendi bile bilmiyordu.

Akıntıya kapılmış gidiyor muydu ne?

Kötü niyetli kütüphane müdürü Joan,yeğeninin karısını daha bilgili, daha güvenilir ve daha zeki olan diğer kütüphane elemanlarından üstün bir konuma getirdiğinde; Dana bunun hiç üstünde durmamış, durumu sineye çekip işine devam etmişti,

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.