Benimle Kal (Benimle 2) – Jessica Cunsolo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benimle Kal (Benimle 2) – Jessica Cunsolo

Benimle Kal (Benimle 2) – Jessica Cunsolo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 285
Yazar: Jessica Cunsolo

462 Kişi Tarafından Görüldü

Benimle Kal (Benimle 2) ; Aşk hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı.

 

Sürükleyici çıkışı O Benimle’nin devamında Wattpad süperstarı Jessica Cunsolo, bize her zaman ihtimallere meydan okuyan bir romantizmin dramatik devamını getiriyor…

 

Amelia Collins sonunda mutluluğu, onu kabul eden Aiden Parker’ın kollarında buluyor. onun kim olduğu için?geçmişleri umutsuzca şimdiki zamanlarına karıştığında ve geleceklerini tamamen çözmekle tehdit ettiğinde bile. Aiden işlemediği bir suçla suçlanıp ailesini bir arada tutmak için mücadele ederken, Amelia kendi başına bir savaş veriyor: Aiden’a gitmesi gerektiğini nasıl söylemeli.

 

Gerçek hayatı biraz daha ertelemeye kararlı olan Amelia ve arkadaşları, bir sahil evi ve tatil kutlamaları için King City’nin kargaşasını arkalarında bırakırlar. Yine de, yakın çevrelerin sırlarını açığa vurması an meselesi ve Aiden, Amelia’yı takip eden adam hakkındaki korkunç gerçeği tamamen anlıyor.

 

Amelia, geçmişin acı dolu anılarından ve katilin ona olan takıntısından kaçamayacağını biliyor. Sevgili arkadaşları tehlikede ve onlara zarar gelmesine izin vermeyecek. Aşktan bunalan ama korkunun musallat olduğu Amelia, sevdiği kişiyle birlikte kalmanın onun hayatını riske atmaya değip değmeyeceğine karar vermelidir.

Bir önceki yazımız olan O Benimle (Benimle 1) - Jessica Cunsolo başlıklı kitabımızda O Benimle (Benimle 1), O Benimle (Benimle 1) ekitap indir ve O Benimle (Benimle 1) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.