Beni Seviyorsun-You Love Me-(Yetişkin İçerik) - Caroline Kepnes - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beni Seviyorsun-You Love Me-(Yetişkin İçerik) – Caroline Kepnes

Beni Seviyorsun-You Love Me-(Yetişkin İçerik) – Caroline Kepnes

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Aralık 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 348
Yazar: Caroline Kepnes

674 Kişi Tarafından Görüldü

Caroline Kepnes den; Beni seviyorsun-You Love Me-Sen serisi: III: gerilim ve yetişkin içerik romanı bilgi amaçlı ve fikir sahibi olmanız için yayınlanmış olup; Telif hakkı talebi olduğunda söz konusu kitap özeti pdf si sitemizden kaldırılacaktır.

Joe’nun şehirlerle işi bitti. Muck ve poz verenlerle işi bitti, Aşkla işi bitti. Şimdi, Kuzeybatı Pasifik’teki şirin bir adada doğaya, basit zevklere merhaba diyor.

Uzun zamandır ilk kez nefes alabiliyor.  Kütüphaneci. Joe karışmaz, takıntı yapmaz.

Zamanla ikisi de yaralarını iyileştirecek ve bu uykulu kasabada sonsuza kadar mutlu mesut yaşayacaklardır. Sorun şu ki… Mary Kay’in zaten bir hayatı var. O bir anne. O bir arkadaş. O meşgul. Joe güvertelerini temizledi. O hazır. Ve umutla,

özet

Hayatındaki büyük bir karışıklığın ardından Joe Goldberg, Pasifik Kuzeybatısındaki yeni otlaklar için Los Angeles’tan ayrılır. Sevimli Mary Kay DiMarco ile tanıştığında, Joe yoğun bir şekilde ona aşık olur. Farklı bir adam olduğunu kanıtlamaya hazır olan Joe, her zamanki takıntılı davranışları olmadan ona kur yapmaya çalışır. Yeni ve uykulu bir kasabada bir iş bulduktan ve bir sonraki ilişkisini karışmadan yürütmek için alternatif bir yöntem kanıtlamaya çalıştıktan sonra, sonsuza dek mutlu olanı bulmaya çalışır.

 

Gişe rekorları kıran Netflix dizisi

Sen Serisinin arkasındaki gerilim serisinin en yenisi Sen’ The Guardian ‘Çılgın, seksi, havalı: Caroline Kepnes her kitapta daha iyiye gidiyor ve Joe Goldberg daha da kötüleşiyor’ Erin Kelly’ Joe Goldberg Amerika Birleşik Devletleri’nde öldürücü çılgınlığına devam ediyor , kendinden daha kötü insanları bulmak, sonra onlara aşık olmak ya da onları öldürmek.

‘Herkesin en sevdiği katilden bir başka karanlık, heyecan verici ve karaca komik macera’ Claire McGowan

‘Şeytani, hızlı tempolu ve çok komik’ Paula Hawkins,

‘Caroline Kepnes, kusurlu, karmaşık karakterler yaratma konusunda gerçek bir yeteneğe sahip, piyasadaki en zeki, en anlayışlı yazarlardan biri’ Nicola Yoon, The Sun Is Also a Star’ın 1 numaralı yazarı Nicola Yoon

‘Caroline Kepnes bir tür hikaye anlatıcı büyücü olmalı. Patricia Highsmith’in ünlü ahlaksız karakteri (Kepnes için açık bir ilham kaynağı) olan Tom Ripley bile, Joe’nun göz kırpan bakış açısının yüzünüzdeki dolaysızlığının aksine, üçüncü şahıs çekiminde keyif alınabilirdi. . . harika’ The New York Times

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.